پادویش

افزایش سرعت اندروید

افزایش سرعت اندروید

مطمعنا بار ها با واژه ی افزایش سرعت برخورد داشته اید. افزایش سرعتی که در تلفن های هوشمند امروزی بسیار نیاز هستند و برخی از آنها با گذشت چند سال بسیار از سرعت و کارایی آنان کاسته میشود. این کاهش سرعت تنها در گوشی های میان رده و پایین رده نیست بسیاری از پرچمداران هم با این موضوع رو به رو هستند. کاهش سرعت در تمامی دستگاه ها رخ میدهد اما متاسفانه اندروید گوگل بدترین آنان است و میتوان کاملا کاهش سرعت را در دستگاه های اندرویدی مشاهده کرد. کاهش سرعت و کارایی که کاربران را تا مرز جنون میکشاند.

خب ، بالاخره راه حل چیست؟ راه حل های زیادی برای افزایش سرعت اندروید ارائه شده اند ، اما همانطور که خودتان در جریان هستید بیشتر آنان کاربردی نبوده و تنها ما را مجبور به دانلود نرم افزار های اضافی میکنند و حتی بعضی اوقات این نرم افزار ها با عملیاتی که در پس زمینه انجام میدهند ، سرعت را از قبل هم کمتر میکنند.

اما حال ، با این ترفند اندرویدی دیگر نیازی ندارید که نرم افزار جدید دانلود کنید و یا دستگاه خود را فرمت و روت کنید . تنها نیاز است که راه حل ما را دنبال کنید تا بتوانید تا میزانی ، سرعت دستگاه خود را بهبود بخشید.

  • در آغار کار باید تکلیفمان را مشخص کنیم ! برای انجام این کار شما نیاز به دستگاه اندروید ی با ورژن 4.0 یا بالاتر دارید. نکته ی دوم ، در پایان کار سرعت شما در حد گوشی صفر نخواهد شد اما تا حدودی شامل بهبود هایی میشود.
  • تنظیماتی که در بخش Developer Mode وجود دارند ، به شما امکان این کار را میدهد تا سرعت اجرای انیمیشن را افزایش داده و یا تماما آنرا غیر فعال کنید.
  • قبل از همه چیز باید Developer Mode  (حالت توسعه دهنده ) را در دستگاه اندرویدی خود فعال نمایید؛ برای انجام این کار به بخش تنظیمات درAbout phone و اگر با تبلت هستید به About Tablet  بروید.
  • حالا به دنبال گزینه ی Build number  بگردید و سپس 7 مرتبه پیاپی آن را لمس کنید. پس از اینکه این کار را انجام دادید ، دستگاه به شما اطلاع میدهد که حالت توسعه دهنده فعال شده است.افزایش سرعت اندروید
  • دوباره به تنظیمات خود برگشته و وارد گزینه ی Developer options که در پایین منو قرار دارد شوید و حالت توسعه دهنده را در این منو بر روی فعال قرار دهید.
  • در این مرتبه باید گزینه های Window animation scale، Transition animation scale و Animator duration scale را ویرایش نمایید.  میتوانید با انتخاب Animation off  آن را به طور کلی غیر فعال کنید و بر روی حال خاموش قراردهید و یا با گزینه ی Animation scale .5x سرعت آن را تا دو برابر حال عادی افزایش دهید.
     افزایش سرعت اندروید
     پیشنهاد میکنم مقاله نکاتی برای افزایش سرعت گوشی های اندرویدی را مطالعه نمایید.
به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : افزایش سرعت اندروید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *