نکسوس 6 دارای چراغ LED نوتیفیکیشن مخفی است

نکسوس 6 دارای چراغ LED نوتیفیکیشن مخفی است: شرکت گوگل علاقه بسیار زیادی به چراغ های LED اطلاع رسانی نوتیفیکشن در دستگاه های نکسوس است، اما تا به حال از این چراغ ها در این وسایل استفاده نکرده است بطوری که گوگل اجازه دانستن وجود این چراغ ها در نکسوس را نداده است و کسی نمی داند که چنین چراغ هایی وجود دارد تمام این ها اتفاق افتاده است و نکسوس 6 سرانجام به چراغ مخفی برای اطلاع رسانی مجهز است.

شاید برای شما عجیب باشد که موقع خرید این گوشی توجهی به چراغ بالای صفحه نداشته اید چون که اگر هم توجه می کردید چیزی مشاهده نمی شد چون این چراغ در بالای صفحه نمایش و در پشت اسپیکر گوشی قرار گرفته است. این چراغ از نوع RBG ال ای دی است اما متاسفانه شما بدون روت کردن گوشی قادر به استفاده از این چراغ نخواهید بود، چون که نرم افزاری برای استفاده از آن وجود ندارد.

nexus6-led-1

ممکن است بعد از روت کردن و استفاده از آن، رنگ مختلفی ایجاد کند و برای همه یکسان نیست و در تصویری که در این جا مشاهده می کنید گوشی های تست شده برای این چراغ ها هستند. اما از گوشی های گوگل انتظار می رفت که چراغ هایی در بالای گوشی به صورت واضح طراحی می شد که نیاز کاربران را رفع می کرد.

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تست باتری نکسوس 6 موتورولا

نظرات در مورد : نکسوس 6 دارای چراغ LED نوتیفیکیشن مخفی است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *