نسخه ی جدید لوتوس الیز در سال 2020 خواهد آمد

نسخه ی جدید لوتوس الیز در سال 2020 خواهد آمد

یکی از پرفروش ترین خودرو هایی که تا کنون شرکت لوتوس در ایالات متحده ارائه کرده است خودرو کوچک لوتوس الیز بوده است. این خودرو بسیار خوب عمل کرد ، چه در آمار صفر تا صد و چه در سرعت نهایی اش. این قدرت و یا توانایی از یک موتور چهار سیلندر به عمل میاید. این موتور هرچند فوق العاده نیست اما به لطف وزن کم این خودرو ، عملکرد بی نقصی را ارئه میدهد.

نسخه ی جدید لوتوس الیز در سال 2020 خواهد آمد

نسخه ی کوپه خودرو لوتوس الیز از سال 2011 به بعد ایالات متحده را ترک کرد چون که این کشور به دلیل مشکل در استاندارد های تصادف اجازه ی عرضه ی آن را نداده بود. اما درباره ی نسخه ی جدید آن مدیر عامل لوتوس گفته است که استاندارد ها رعایت خواهند شد .ساختار قسمت جلویی خودروی برای تصادفات دوباره طراحی شده و همچنین کیسه هوای آن بهبود خواهد یافت. مدیر عامل این شرکت میگوید به احتمال زیاد 220 یورو به قیمت الیز افزوده خواهد شد.

این ماشین به دلیل سبک بودن وزنش و هندلینگ بالا شناخته شده است. الیز سال 2020 ، با طراحی کمی بهبود یافته تر نسبت به نسخه ی قدیمی در ایالات متحده ارائه خواهد شد. این طراحی متفاوت هم بر نیم دهه زمان باقی مانده که این خودرو ارائه خواهد شد دلالت دارد.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  Evora Sport 410،آخرین سوپر اسپرت Lotus

نظرات در مورد : نسخه ی جدید لوتوس الیز در سال 2020 خواهد آمد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *