پادویش

جالب ترین خبر های روز دنیای فناوری

مدیر عامل مایکروسافت تغییر کرد: طی دو روز گدشته اتفاقات جالبی در دنیای فناوری رخ داد ، یکی از جالب ترین خبر های روز دنیای فناوری تغییر مدیر عامل کمپانی مایکروسافت بود ، مدیر عامل این غول دنیای فناوری تغییر یافت ، ستیا نادلا چهل و هفت ساله سکان هدایت کمپانی بزرگ مایکروسافت را در دست گرفت ، وی یکی از مدیران ارشد کمپانی مایکروسافت است و در قسمت های مختلف این شرکت در سمت های مختلفی خدمت کرده است ، اما این بار وی سکان هدایت این شرکت بزرگ را در دست گرفت.

nadela
nadela

نادلا فارغ‌التحصیل رشته مهندسی ارتباطات الکترونیک می باشد ، او قبلا در بخش پلتفر‌م‌های محاسباتی مایکروسافت و سرویس های توسعه دهنده ابری فعالیت می کرد. وی هم اکنون در بالاترین سمت سازمانی مایکروسافت قرار گرفته است. با انتخاب وی ، استیو بالمر مدیر عامل اسبق مایکروسافت جای خود را به نادلا داد.

چند نکته درباره ستیا نادلا:

1- وی چندین سال است در کمپانی مایکروسافت مشغول به کار است و یکی از کهنه کارترین کارمندان این کمپانی است.

2- وی یکی از کارشناسان فضای ابری در مایکروسافت بود ، اسکای درایو ، ایکس باکس ها و چندین طرح دیگر مربوط به تخصص وی در این کمپانی است.

3- وی علاقه زیادی به فضای های ابری است و در پیامی به کارمندانش ، آنها را به فعالیت بیش از بیش در این فضا ترغیب کرد ، او گفت : ما باید به چیزی بالاتر از کامپیوتر های امروزی فکر کنیم و سیستم های بسیار پیشرفته تری ارائه نماییم.

4- وی در سیاست کاری خود فعالیت در حوزه سخت افزار رو هم قرار داده است و تمرکز گرایی در حوزه نرم افزار رو شیوه ای منسوخ می داند.

5- او علاقه زیادی به یادگیری دارد ، حتی امروزه با کمی وقتی که دارد سعی میکند در دوره های آموزشی آنلاین شرکت کند تا روز بروز اطلاعاتش را در دنیای علم افزایش دهد.

6- بیل گیتس مربی واقعی وی است: او همیشه از بیل گیتس به عنوان مربی خود نام می برد ، و تمامی موفقیت هایش را مدیون اوست.

[divider]

ساخت بلند گو های هوشمند توسط Beep aims : این کمپانی اعلام کرد بلند گوهایی طراحی کرده است که می تواند به کمک سیستم وایرلس Wifi موسیقی را با اتصال به گوشی های هوشمند و هرگونه وسیله دیگر پخش نماید.

بیشتر بخوانید  پاسخ اپل به بلندگوی هوشمند Amazon Echo
جالب ترین خبر های روز دنیای فناوری
جالب ترین خبر های روز دنیای فناوری

این بلند گو های هوشمند توسط شرکتی که توسط دو کارمند اسبق گوگل بنیان گذاری شده است ارائه شده است. میشه گفت این بلند گوها یکی از جالبترین گجت های هفته بود که معرفی شد.

منبع : techhive & pcworld

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : جالب ترین خبر های روز دنیای فناوری

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *