پادویش

معروف ترین طراحان سایت را بشناسید

معروف ترین طراحان سایت

معروف ترین طراحان سایت : همه ی ما تقریبا امروزه به مزیت استفاده از اینترنت و ضرورت آن پی برده ایم و می دانیم که اینترنت نقش مهمی در معرفی ما و کسب و کارمان به مشتریان دارد. به بیانی دیگر می توان گفت اینترنت دروازه می باشد که سبب میشود سازمانها و افراد به بازارهای جهانی ورود پیدا کنند.

فرادرس

هر نوع کسب و کاری برای اینکه خدمات و محصولات مختلفی را ارائه بدهد ،شکل می گیرد و برای اینکه فعالیت خودش را گسترش بدهد نیاز است که از اینترنت استفاده کنند. شاید برای شما هم تعجب برانگیز باشد که دیگر به اینترنت و استفاده از وب سایت برای معرفی کسب و کار به عنوان یک ابزار اصلی نگاه می کنند.

معرفی معروف ترین طراحان وب سایت

می توان اینگونه گفت که وب سایت یک مجموعه ابزاری است که آن را به خوبی معرفی می کند و به عنوان یک سخنگو برای آن به شمار می رود پس با این توصیف میتوان گفت وب سایت برای شما و کسب و کارتان بسیار اهمیت داشته است. اولین گامی برای اینکه بتوانید به بازار تجارت الکترونیک وارد شوید، طراحی وب سایت است که بتواند شما را به سایرین در آن عرصه معرفی کند.

وب سایت ها برای صاحبان خود و مدیران مزایای زیادی داشته است که از اصلی ترین آن ها می توان به اطلاع رسانی، بازاریابی، ایجاد قابلیتهای جدید تبلیغاتی، در دسترس بودن، درآمد زایی و…اشاره کرد.

زمانی که شما قصد داشته باشید حیطه ی فعالیت هایتان را بدون مرز معرفی کنید به وب سایت نیاز دارید و در واقع هیچ کس نمیتواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیای باشد با وجودی که وب سایت نداشته باشد.با توجه به این موضوع درآمدزایی به واسطه سایت نیز فراهم شده است که البته میزان درآمدزایی و سودآوری به نوع سایت و هدف های آن وابسته است اما فراموش نکنید که از عوامل مهم دیگری که در این زمینه وجود دارد میتوان به فعالیت صاحبان وب سایت و بروز رسانیها و همچنین رسیدگیهایشان اشاره کرد. برخی از شرکت ها این روزها فقط به واسطه وب سایت هایشان فعالیت میکنند که بیشترین میزان درآمدشان نیز به همین طریق است.

طراحی وب سایت

اگر شما هم بخواهید وب سایتی را برای خود راه اندازی کنید قطعا نیاز دارید تا اطلاعاتی در خصوص طراحی و راه اندازی آن بدست بیاورید. آیا می دانید که معروف ترین طراحان سایت چه شرکت های هستند؟

بهترین شرکت های طراحی وب سایت

اگر بخواهید وب سایت خودتان را تغییر بدهید یا اینکه وب سایتی را راه اندازی کنید قطعا به دنبال افراد یا شرکتهای می باشید که در زمینه طراحی وب سایت فعال باشند. تقریبا شما با هر کسی که در این مورد صحبت کنید که تخصص و یا مهارتی در این خصوص داشته قطعا خودش را بهترین معرفی می کند و اگر با چندین نفر یا چندین شرکت وارد مذاکره شوید در اخر دچار سردرگمی خواهید شد که از میان آن ها کدام یک به عنوان بهترین و معروف ترین طراحان سایت هستند.

برای اینکه بهترین را انتخاب کنید باید به معیارهای زیادی دقت داشته باشید. برخی از وب سایت برای راه اندازی تنها با پرداخت مبالغ ناچیزی صورت می گیرد و برخی دیگر باید هزینه های گزافی را پرداخت نمود. حال سوال اینجاست که کدام یک بهتر هستند؟ به نظر می آید شما پیش اینکه بخواهید به قیمت دقت کنید باید روند انجام کار را برای طراحی وب سایت در نظر بگیرید. چیزی که در اختیار کاربر قرار می گیرد یک وب سایت درآمد زا است که امکانات و زیبایی خاصی داشته است.

متاسفانه بارها دیده ایم که قیمتهای بالا بی دلیل هستند و برخی از شرکتها اصلا به وعده های که به کاربران داده اند عمل نمی کنند لذا این شما هستید که در زمان انتخاب باید به اعتبار شرکت یا طراح دقت کنید و حتما به خوبی این موضوع را ارزیابی نمایید.

وب سایتهای معروف دنیا

در ادامه لیستی از وب سایتها را مشاهده می کنید که جز معروف ترین ها به شمار می روند و قطعا همه ی ما بارها بارها گذرمان به این وب سایت ها افتاده و می دانیم که در چه حوزه ی فعالیت می کنند.

گوگل معروف ترین طراحان سایت

 1. گوگل
 2. فیسبوک
 3. یوتیوب
 4. یاهو
 5. بایدو
 6. ویکی پدیا
 7. بلاگ اسپات
 8. ویندوز لایو
 9. توئیتر
 10. آمازون

معرفی بهترین شرکت های طراحی وب سایت دنیا

طراحی که در ادامه مشاهده می کنید دارای توانایی های استثنایی و منحصر به فردی هستند که سبب شده است جز بهترین ها به شمار بروند.

 1. Intechnic  (این شرکت در شیکاگو است)
 2. Lounge Lizard ( این شرکت از سال 1998 در نیویورک فعالیت خود را شروع کرده است)
 3. WebpageFX (جز شرکت های طراحی وب سایت محبوب و پرطرفدار در پنسیلوانیا میباشد و تاسیس آن در سال 1997 صورت گرفته است)

معروف ترین طراحان سایت

معروف ترین طراحان سایت در ایران

1- طراحی سایت اینتن

2- طراحی سایت رادکام

3- طراحی سایت اطلس وب

4- طراحی سایت وب سیما

5- طراحی سایت دارکوب

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بسیاری از کاربران در اینترنت اولین عامل برای تعیین اعتبار یک کسب و کار را طراحی وب سایت می دانند. به این معنی که شما اگر دارای یک وب سایت با طراحی عالی باشید  میتوانید میزان بازدیدکنندگان کنندگان زیادی را بدست بیاورید ولی در صورتی که به این موضوع دقت نکنید حداقل نیمی از بازدیدکنندگانتان را از دست می دهید چرا که آن ها تصور می کنند کسب و کار شما دارای ارزش و اعتبار خاصی نیست.

برای اینکه موفق شوید باید شرکت طراحی وب سایتی را انتخاب کنید که بتواند شما را به هدفتان نزدیک تر کند و در بهتر نشان دادن شما قطعا نقش مهمی دارد. اما انتخاب شرکت طراحی وب سایت با اعتبار و موفق قطعا کار آسانی نیست و حتما نیاز دارد که تحقیق ها و بررسیهای زیادی را در این خصوص انجام بدهید تا بتوانید به یک انتخاب صحیح برسید.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : معروف ترین طراحان سایت را بشناسید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. دقیقا برای اینکه سایتمان بازدید خوبی داشته باشه جدای ازسئو مناسب باید طراحی جالب و مشتری پسند داشته باشه