آنتی ویروس پادویش

جذابترین های دنیای تکنولوژی در اینترنت

جذابترین های دنیای تکنولوژی اینترنت

در دنیای اینترنت اتفاقات جالبی مورد توجه تیم های مختلف اینترنتی قرار می گیرد. در این پست می خواهیم جذابترین های دنیای اینترنت رو در هفته گذشته برای شما معرفی کنیم. پس با ما باشید.

سوژه جدید گوگل برای لوگوی خودش!

سوژه جدید گوگل برای لوگوی خودش!
سوژه جدید گوگل برای لوگوی خودش!

این بار اسپری داور های جام جهانی 2014 سوژه موتور جستجوی گوگل شده است ، کمپانی گوگل در طول برگزاری جام جهانی چند لوگو مختلف رو از اتفاقات جام جهانی فوتبال مورد توجه خودش قرار داده بود ، انبار اسپری هایی که  داور های جام جهانی برای نشان دادن محل ایستادن مدافع ها استفاده می کردند ، سوژه لوگوی گوگل شده است. (بقول خودمون سوژه خنده)

آموزش زبان به کمک یک قرص الکترونیکی و هوشمند

قرص های الکترونیکی آموزش زبان
قرص های الکترونیکی آموزش زبان

نیکلاس نگروپونته یک محقق دانشگاه ام.آی.تی دریک ویدئوی توجیحییک قرص الکترونیکی و هوشمند را برای آموزش زبان معرفی کرده است ، وی گفت که با استفاده از قرص کامپیوتری می توان زبان خارجی را براحتی به کاربران این قرص ها آموزش داد. ایشان افزودند که با قرار دادن اطلاعات روی تراشه قابل هضمی که جذب خون می شود اطلاعات آموزشی وارد بدن فرد مصرف کننده می شود و انسان اطلاعاتی را که از طریق یادگیری بدست می آورد را از طریق قرص هضم شده کسب می کند. این خبر بسیار جالب واکنش های زیادی را در بین کاربران اینترنت داشته اند چرا که آموزش یک زبان خارجی یکی از مهم ترین مواردی است که اغلب دانشجویان و تجار نیاز مبرمی به آموزش زبان دارند و این روش اگر واقعا عملی باشد انقلابی در دنیای آموزش زبان های خارجی خواهند داشت و فکر کنم با ورود این تراشه ها به دنیای تکنولوژی همه آموزشگاه های زبان بیکار شوند.

این محقق اعلام کرد در 30 سال آینده این قرص های الکترونیکی دنیای تکنولوژی را غرق خواهند کرد . نظر شما در مورد این قرص های آموزش زبان چی هست؟

تراشه های کنترل بارداری توسط مدیر عامل مایکروسافت ساخته می شود.

جذابترین های دنیای تکنولوژی اینترنت
جذابترین های دنیای تکنولوژی اینترنت

مدیر عامل کمپانی مایکروسافت به کمک محققان و مهندسان دانشگاه ام آی تی به دنبال ساخت یک تراشه کنترل بارداری هوشمند و کنترل از راه دوز هستند ، این تراشه با جاسازی در بدن افراد بارداری را کنترل خواهند کرد ، بنا به اطلاعات که توسط تیم تحقیقاتی این پروژه این تراشه ها قابلیت کنترل از راه دور خواهند داشت و هر 16 سال یکبار باید تعویض شوند ، این تراشه ها این قابلیت را دارند که با کنترل از راه دور زمان جلوگیری از بارداری و زمان بارداری را کنترل کنند ، با این تراشه های تکنولوژی نوین همسران قادر خواهند بود براحتی تنظیم خانواده خود را انجام دهند.

بیشتر بخوانید  کاربران پیکسل 8 به Gemini Nano دسترسی دارند

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : جذابترین های دنیای تکنولوژی در اینترنت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *