آنتی ویروس پادویش

بهترین کشور های اروپایی برای مهاجرت ایرانیان

بهترین مقصدها برای مهاجرت

بهترین کشور های اروپایی برای مهاجرت ایرانیان : ایرانی های زیادی وجود دارد که می خواهند که به کشورهای دیگر بروند و یک زندگی جدید را برای خود شروع کنند. اما ایا هر کشوری مناسب است که یک ایرانی به آنجا مهاجرت کنند؟  قبل از اینکه بخواهید تصمیم گیری را انجام بدهید در مورد فرصتهای که وجود دارد و همچنین کشور مقصد به خوبی تحقیق کنید.

افراد به این امید تصمیم می گیرند که از کشور مهاجرت کنند که شرایط بهتری برایشان وجود داشته باشد لذا ضروری است که قبل از هر چیزی سختی ها و امتیازهای لازم بررسی و شناسایی شود.

بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت کجاست ؟به کجا مهاجرت کنیم؟

بهترین کشور های اروپایی برای مهاجرت ایرانیان : در انتخاب مقصد موارد مختلفی وجود داشته است که بسیار اهمیت دارند مانند فرهنگ، هزینه های زندگی ،شرایط سیاسی و شرایط اجتماعی. البته وضعیت شخص در کشور مبدا نیز چندان بی اهمیت نبوده است. مثلا ممکن است یک اروپایی با میزان درآمد متوسطی که دارد به قاره ی دیگر برود و برای شش ماه بدون اینکه شغلی داشته باشد به زندگی بپردازد و هیچ مشکلی نداشته باشد چرا که او بر پس اندازه خود تکیه کرده است.

اما در مقابل یک ایرانی نیز که درامد متوسطی دارد در وضعیت اقتصادی این روزها، قطعا نمی توانند به راحتی اروپایی ها زندگی کند پس باید به انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت بپردازد که با میزان دارایی، توانایی و مالی وی تناسب داشته باشد و همه این موارد در میزان موفقیت زندگی او بعد از مهاجرت نیز تاثیرگذار است.


مقاله مرتبط :


از میان کشورهای متعددی که می توانند به عنوان مقاصد مهاجران شناخته شوند، کارشناسان و متخصصان برخی را به عنوان بهترین ها معرفی کرده اند البته در این خصوص رتبه بندی قطعی وجود نداشته است.

نکته) بهتر است به خوبی این نکته را بدانید که ویژگی های فردی و شخصی شما در انتخاب مقصدتان علاوه بر ویژگی های کشور مقصد مهم و ضروری است. اگر می خواهید انتخابی درست داشته باشید و یک زندگی بی درد سر را شروع کنید قطعا باید اطلاعات کافی و مطمئن ثبت کنید.

مهاجرت

1)استرالیا

استرالیا از نظر اقتصادی از سطح بالایی برخوردار است و البته این میزان رشد را مدیون افرادی می باشد که به زندگی در این کشور و مهاجرت به آن پرداخته اند. معمولا ایرانی ها برای اینکه در این کشور اقامت داشته باشد از ویزای سرمایه گذاری یا کار استفاده می نمایند. برای دریافت اقامت دائم در استرالیا به صورت متوسط از هشت تا دوازده ماه امکان پذیر خواهد بود. یکی از مزیت های اصلی زندگی در استرالیا، کیفیت بالای زندگی در آن است.

2) کانادا

دانشجویان و متخصصان زیادی هستند که تصمیم می گیرند به کانادا مهاجرت کنند و در واقع جز بهترین ها برای آن ها به شمار می رود. کانادا به دلیل سیاست های که داشته است همواره با روی باز از مهاجران استقبال می کند. برای گرفتن ویزای کانادا چندان راه دشواری پیش رو نیست.

مانند استرالیا ، این کشور نیز توانسته است در طی این سال ها از بهترین مقاصد از نظر کیفیت زندگی باشد. همچنین شرایط مناسب کسب و کار، فناوری های جدید، سلامت و اموزش و… از ویژگی های است که در کانادا وجود دارد. همچنین از امن ترین کشورهای دنیا به شمار می رود.

بیشتر بخوانید  مهاجرت به استرالیا

آلمان

3)آلمان

المان از کشورهای می باشد که قدیمی ترین دانشگاه ها را در خود جای داده است که این دانشگاه ها خدمات آموزشی را ارائه میدهند که از کیفیت بالایی برخوردار است. مزیت های زیادی در المان وجود دارد که منجر به شناخت او به عنوان پر طرفدارترین کشورها شده است مثل نرخ پایین وقوع جرم.

همیشه اولویت اول برای مهاجرانی که دارای ویزای شینگن هستند المان است. در این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای اتحادیه اروپا میزان نرخ بیکاری پایین تر بوده و البته جز ثروتمندترین و پرجمعیت ترین کشورها به شمار می رود. کشور المان دارای متخصصین حرفه ی و ماهر زیادی می باشد.

4)سوئد

بیشتر افرادی که به سوئد سفر می کنند از طریق سرمایه گذاری، کار و تحصیل برای مهاجرت اقدام می کنند. سوئد نیز از مقاصدی بوده که در آن به حقوق بشر اهمیت زیادی می دهند و همچنین از پر طرفدارترین کشورها به دلیل تامین اجتماعی قدرتمند به شمار می رود.

در سال های اخیر جمعیت در سوئد به میزان قابل توجهی افزایش داشته است و از نقاط قوت آن می توان به حمایتهای قوی دولت و تقسیم عادلانه ثروت اشاره کرد.

5)نروژ

نروژ را معمولا بیشتر افراد به عنوان مقصدی می شناسند که پر از ارامش و امنیت است. زندگی ارام و اموزش های رایگان در دانشگاه های نروژ و همچنین هوای سالم و بدون هیچ گونه خطری، از جمله مزیت های زندگی در نروژ به شمار می روند.

6)ایسلند

آرام ترین کشور جهان، ایسلند است که ارامش و امنیت از اصلی ترین ویژگی های زندگی در آن می باشد. اخیرا در حیطه جنسیتی ،تحولاتی در آن نیز صورت گرفته است. اگر بخواهید از طریق کار به این کشور مهاجرت کنید کمی کار برای شما سخت خواهد بود چون در آن قوانین زیادی در خصوص حمایت از نیروی داخلی وجود داشته است ولی با ویزای تحصیلی یا موارد دیگر می توان به ایسلند مهاجرت کرد.

ایسلند

7)نیوزلند

در نیوزلند طبیعتی وجود داشته است که واقعا در هیچ دنیا نمی توان مانند آن را پیدا کرد. بسیاری از دانشجویان و متخصصان به دلایل زیادی مثل کیفیت زندگی، همخوانی کار و زندگی ،خدمات درمانی و پزشکی و… این کشور را برای مقصد خود انتخاب می نمایند. این کشور در طول سال دارای اب و هوای بسیار خوبی است که نظر هر مهاجری را به خود جلب می کند. بیشتر اقامت در نیوزلند به واسطه ویزای کار و مهارت انجام میشود.

8)فنلاند

شاید نام فنلاند زیاد در حوزه مهاجرت نشنیده باشید ولی جالب است بدانید با توجه سنجشهای که صورت گرفته است، کشور فنلاند به عنوان یکی از امن ترین نقاط در جهان معرفی شده است. فنلاند نیز مانند کانادا، از ارامش خاصی برای زندگی برخودار است.

مالزی

9)مالزی

شصت درصد افرادی که در مالزی زندگی می کنند مسلمان هستند. برای مهاجرت مسلمان با توجه به نظرسنجی های که صورت گرفته از بهترین مقاصد می باشد. طبیعت زیبای مالزی و همچنین بدست آوردن غذای حلال از ویژگی های می باشد که در مالزی نباید از آن غافل شد.

موضوعات مرتبط :

بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت ایرانیان

بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان

بهترین کشور برای کار ایرانیان

بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت

بهترین کشور اروپایی برای کار

بهترین کشور برای مهاجرت 2017

بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان 2018

بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بهترین کشور های اروپایی برای مهاجرت ایرانیان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *