ارتش سایبری سوریه سایت ارتش آمریکا(Army.mil) را هک کرد

ارتش ایالات متحده ی آمریکا

اررتش سایبری سوریه دیروز ساعت 7 شب به وقت واشنگتن موفق شد تا برای چند ساعت سایت ارتش ایالات متحده ی آمریکا را هک کند.

سایت ارتش ایالات متحده از ساعت 7 بعد از ظهر دیروز به وقت واشنگتن دی سی با اختلال روبرو شده است و هنوز هم به طور کامل از نفوذ هکرها پاک نشده است،هکرهای ارتش سوریه پس از حمله ی ساdبری و مختل کردن سرورهای سایت مورد نظر پیغhمی را روی آن نوشتند که می گفت:”فرماندهان ارتش آمریکا به همکاری با گروه هایی که شما سربازان در سوریه برای جنگیدن با آنها می میرید اذعان کرده اند”،البته این پیغام توسط نهاد های امنیت سایبری ایالات متحده ی آمریکا از روی سایت برداشته شد.

ساعاتی پیش یکی از افسران بالا رتبه ی ارتش سایبری ایالات متحده در باره ی این حمله گفت:

امروز عاملان این حمله ی سایبری شناسایی شده اند،ما بلافاصله پس از حمله ی دیروز مشغول به پاکسازی حملات سایبری آنان شدیم و به منظور ارتقا امنیت این وبسایت موقتا از اجرای آن جلوگیری کرده ایم تا مطمعن شویم این نوع از حملات دیگر اتفاق نیافتد.

رهبران پنتاگون می گویند که سایتهای آنان به طور پیوسته در معرض حملات سایبری قرار دارد که منشا این حملات گروه های مختلف و متعددی هستند،5 ماه پیش بود که حساب کاربری چند ژنرال ارتش آمریکا بر روی رسانه های اجتماعی هک شد که بعدها مشخص شد منشا این حملات گروه تروریستی داعش بوده است.

هفته ی گذشته دولت فدرال آمریکا اعلام کرد که گروهی از هکرهای چینی بزرگترین حمله ی سایبری در طول تاریخ آمریکا را علیه دستگاه های دولتی آمریکا انجام داده و موفق شدند تا اطلاعاتی محرمانه را از سرورهای دپارتمان های امنیتی آمریکا به سرقت ببرند.

این طور که از این اخبار مشخص است دنیای مجازی آن قدرها هم که فکر میکنیم امن نیست و هکرها می توانند به سرورهای دپارتمان های امنیتی آمریکا هم نفوذ نمایند.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ارتش سایبری سوریه سایت ارتش آمریکا(Army.mil) را هک کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *