پادویش

زمان واریز یارانه شهریور 98

زمان یارانه شهریور ۹۸

زمان یارانه شهریور ۹۸ : تقریبا در هر ماه افراد زیادی به دنبال تاریخ دقیق واریز یارانه ها هستند و می خواهند بدانند که چه زمانی یارانه شان واریز می شود. طبق پیش بینی های گذشته زمان یارانه شهریور 98 در تاریخ 98/06/26 ساعت 24:00 بامداد می باشد و مبلغ یارانه نیز تغییر نکرده و برای هر نفر 45.500 تومان می باشد.

حتما بخوانید : 

سامانه استعلام یارانه

یکی از سوالاتی که ذهن افراد زیادی را به خود درگیر کرده است مطلع شدن از قطع یارانه می باشد. سرپرستان خانوار میخواهند بدانند که چگونه می توانند از قطع یا وصل بودن یارانه های پرداختی دولتی اطلاع پیدا کنند. فعالیت سامانه استعلام یارانه نقدی زیر نظر کمیسیون ماده 10 قانون هدفمند کردن یارانه ها بوده است. برای ورود به سامانه به سایت http://www.yaraneh10.ir مراجعه نمایید.

دقت داشته باشید ممکن است به دلیل سوءاستفاده برخی از افراد، سایت های تقلبی یا فیشینگ برای شما در شبکه های اجتماعی و ایمیل تان ارسال شده باشد. به همین جهت زمانی که وارد سامانه شده اید حتما به ادرس دقیق سایت دقت کنید.

پیش از اینکه به سامانه مراجعه نمایید باید دو شماره را در اختیار داشته باشید تا زمانی که به سامانه استعلام یارانه ی مراجعه می کنید به مشکلی برنخورید. این دو شماره شامل موارد زیر می باشند:

1)شماره ملی سرپرست خانواده  2) شماره حسابی که برای دریافت نمودن یارانه معرفی نموده اید

به محض اینکه به سامانه وارد شوید با صفحه ی زیر روبرو می شوید:

سامانه استعلام یارانه

در کادر مشخص شده باید اطلاعات مورد نظر را وارد نمایید. سپس بر روی استعلام وضعیت کلیک نمایید تا صفحه ی استعلام برای شما نشان داده شود. در کادر سمت راست مستطیل نارنجی رنگی برایتان نشان داده می شود که وضعیت استعلام یارانه را برایتان تشریح کرده است و شما میتوانید با مطالعه آن از وضعیت یارانه خود مطلع گردید.

در خصوص این سامانه به خاطر داشته باشید که برای افرادی طراحی گردیده است که یارانه آن ها از اسفندماه سال 93 قطع شده است.

فراموش نکنید که افراد سودجو زیادی از طریق ارسال پیامک و طراحی سایت های جعلی سعی در سرقت اطلاعات بانکی افراد داشته اند و شما تنها در شرایطی میتوانید در امان باشید که اطلاعات خود را نسبت به این روش ها افزایش بدهید و خودتان را در دام چنین افرادی گرفتار نکنید.

زمان دقیق واریز شهریور

یارانه شهریور ماه سال 1398 طبق پیش بینی های گذشته در تاریخ 26 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و از ساعت 24 می توانند برای برداشت آن اقدام کنند.

4/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : زمان واریز یارانه شهریور 98

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *