پادویش

آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

Surface Pro 3 را میتوان از برترین تبلت های ویندوزی دانست که عملکردی خیره کننده را در تست هایی که با انجام شده بر جای گذشته است. همانند مقایسه  مایکروسافت Surface Pro 3 و اپل Macbook Air زیر ذره بین زوم تک که مبارزه ای تمام عیار بود. سرفیس پرو3 هم به عنوان لپتاپ و هم به عنوان تبلت کارآمد است و بر همین اساس و نیاز های کاربران برای خرید این محصول ، مایکروسافت آن را در انواع مختلف ویژگی های سخت افزاری ارئه میکند که این تغییرات قیمت این محصول را نیز به نسبت قدرت سخت افزاری کم و زیاد میکند.

آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

مایکروسافت  شروع به فروش مدل جدید از Surface Pro 3 نموده است. این تبلت ویندوزی با پردازنده اینتل i7 عرضه شد اما ارزان تر از مدل های پیش از خود و نسخه ی اصلی که برای اولین بار توسط مایکروسافت عرضه شده بود عرضه شده است.دلیل این کاهش قیمت محسوس این است که دستگاه جدید تنها دارای 128 گیگابایت حافظه ی داخلی است و برخلاف نسخه های پیش از خود خبری از حافظه هایی با ظرفیت 256 گیگابایت و یا 512 گیگابایتی که در سال گذشته عرضه شده بودند نیست.Surface Pro 3 با پردازنده ی Core i7 اینل به همراه 128 گیگابایت فضا برای ذخیره سازی اطلاعات قیمتی حدود 1299 دلار خواهد داشت که 250 دلار ارزان تر از نسخه ی 256 گیگابایتی با قیمت 1549 دلار است و همچنین 650 دلار هم ارازن تر از نسخه ی 512 گیگابایتی با قیمتی حدود 1949 دلار است. لازم به ذکر است که هر سه ی این ها با 8 گیگابایت رم تولید میشوند.

آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

همچنین دو نسخه ی دیگر نیز در اختیار شما قرار گرفته است که تفاوت آن ها در پردازنده ی آنهاست و دو مدل i3 و i5 هم با قیمت هایی کمتر از نسخه ی i7 عرضه شده اند. نسخه ی i5 با 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 8 گیگابایت رم هزینه ای حدود 1299 در پی خواهد  داشت .در حالی که نوع i5 با 128 گیگابایت و 4 گیگابایت  رم با قیمت 999 دلار ارائه شده است. در نهایت ارزان ترین نسخه ای را که میتوانید از Surface Pro 3 داشته باشید نسخه اي با پردازنده ی i3 شرکت اینتل است که با 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 4 گیگابایت هم رم ، برای شما 799 دلار هزینه برخواهد داشت.چندی پیش مایکروسافت قیمت لومیا 640 XL را برای مدتی کاهش داد و این امر برایSurface Pro 3 هم محقق شده و قیمت آن برای مدت محدودی کاهش یافته است. با این همه کسی آن قدر وسوسه شده است که Surface Pro 3 را را با پردازنده ی I7 اینتل و 128 گیگابایت حافظه ی داخلی با قیمت 1299 بخرد یا ساید هم یکی از نسخه های دیگر؟

بحث پیرامون این موضوع : انجمن تکنولوژی های نوین

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آغاز فروش نسخه ارزانتر مایکروسافت Surface Pro 3

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *