پادویش

با Sprayscape عکاسی در گردش نمای گوگل را تجربه کنید

Google Sprayscape Camera App

ما همانطور که عاشق واقعیت مجازی هستیم، عاشق عکاسی هم هستیم. پس چرا سعی نکنیم این دو را با یکدیگر ادغام کنیم؟

آخرین اپلیکیشن Google مرتبط با واقعیت مجازی تحت عنوان Sprayscape منتشر شد. این ترکیب عجیب و غریب از عکس گرفتن و مخلوط کردن آن با هنر به گونه ای طراحی شده که می توان نتیجه آن را به شکل یک عکس کلاژ سورئال، جالب و ترسناک در فضای 360 درجه مشاهده کرد.

Sprayscape یک گردش نمای سریع برای عکاسی در محیط 360 درجه است. برای استفاده از این برنامه کافی است گوشی موبایل خودتان را هدف عکاسی قرار داده و روی صفحه تان که شبیه یک بوم نقاشی شده به روی چهره ها، مکان ها و هر چیز دیگری اسپری کنید و اگر از خلاقیت خودتان خوشتان آمد، می توانید آن را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی، ایمیل یا به صورت لینک به اشتراک بگذارید.

وقتی برای اولین بار از این برنامه استفاده می کنید تصاویر بلافاصله قابل مشاهده نیستند. برای این کار باید همچنان که گوشی را حرکت می دهید انگشتتان را روی صفحه نگه دارید که نتیجه این عمل یک تصویر بسیار تار است. اگرچه کمی عجیب است اما می تواند سرگرم کننده هم باشد. اگر شما این کار را تکرار کرده اید برای اولین بار یک عکس کلاژ 360 درجه گرفته اید.

این برنامه برای خوانده شدن دادۀ گردش نما و کنترل دوربین از کاردبورد SDK و پلاگین NetCam استفاده کرده است.

Google کد این اپلیکیشن منحصر به فرد را روی سایت GitHub منتشر کرده است. بنابراین اگر شما هم ایده ساختن یک برنامه مشابه با آن را دارید می توانید با مراجعه به این سایت از کدی که Google برای Sprayscape ساخته استفاده کنید و از نحوه چگونگی کاری که انجام داده مطلع شوید.

برای دریافت Sprayscape می توانید به Google Play Store مراجعه کنید و آن را به رایگان دانلود و نصب کنید.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : با Sprayscape عکاسی در گردش نمای گوگل را تجربه کنید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *