نمایشگاه زیر آب سونی اکسپریا همه را بهت زده کرد.

نمایشگاه زیر آب سونی

نمایشگاه زیر آب سونی اکسپریا همه را بهت زده کرد : دیروز شرکت سونی اولین فروشگاه محصولات جدید خود را افتتاح کرد که می توان آن ها را به نوعی مختص دنیای زیر آب دانست. پس قبل از اینکه لباس های غواصی خود را بپوشید دست نگه دارید! فروشگاه Xperia Aquatech یک فعالیت تبلیغاتی است که توسط ژاپنی ها به دبی آورده شده است و در نزدیکی های شهر در عمق تقریبا 4 متر زیر سطح آب قرار دارد.

نمایشگاه زیر آب سونی

سونی اکسپریا

هدف از این رویداد سه روزه نمایش قابلیت های زیر آب ماندن برخی محصولات ضد آب سونی و بیشتر از آن مطرح کردن و عمومیت بخشیدن به این دیوایس هاست. با این وجود لیست مهمانان بسیار مختصر است در واقع تنها شامل برندگان مسابقه ، رسانه ها و مهمانان VIP می شود.

سونی اکسپریا

مهمانان خوش شانس این رویداد می بایست قبل از رفتن به نمایشگاه Aquatech آموزش های الزامی غواصی را بگذرانند. هر شخص به همراه یک مربی غواصی به نمایشگاه منتقل می شود. برای کسانی که سونی Xperia Z3 یا Z3 Compact دارند سونی یک محفظه ی ضد آب تدارک می بیند زیرا به لحاظ فنی این دو مورد تنها تا عمق 1.5 متری آب مقاومند.

نمایشگاه زیر آب سونی

در این نمایشگاه تعدادی دیوایس سونی اکسپریا توسط نمایندگان سونی نمایش داده می شد. این روش هم به نوبه ی خود راه جدیدی برای محبوب کردن برند هاست.

به نظر می رسد کل این رویداد بسیار پرهزینه و حتی به نوعی ریسک بوده باشد اما قطعا یک ابتکار تازه بود و خبر آن به زودی بین مردم پخش خواهد شد. سونی در این نمایشگاه سنگ تمام گذاشته و بهتر از این نمی توانست پذیرای مهمانان ویژه ی خود باشد. عکس های این رویداد مهیج که در تویتر قرار گرفته اند سر تا سر توییتر غوطه ورند پس اگر شما هم دوست داشتید در این رویداد جذاب شرکت کنید حتما عکس های آن را جالب و مهیج خواهید یافت.   

 

منبع : gsmarena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بررسی اکسپریا 10 سونی (Sony Xperia 10)

نظرات در مورد : نمایشگاه زیر آب سونی اکسپریا همه را بهت زده کرد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *