تست باتری گوشی سونی اکسپریا زد 3

گوشی سونی اکسپریا زد 3

سونی اکسپریا زد 3 یک فلگ شیپ 3100 میلی متری دارد که 100 میلی متر از  نسل قبلی (سونی اکسپریا زد 2 ) کمتر است . چیپ ست مشابه قبل است و صفحه ی 5.2 اینچی نیز تفاوتی نکرده اما قابلیت های نمایش آن کاملا جدید است.

اولین تست ما زمان صحبت 3G قابل تحمل است. باتری سونی اکسپریا زد 3 به اندازه کافی ظرفیت دارد تا به مدت یک روز باقی بماند – یک ساعت بهتر از Xperia Z2 که در صدر جدول مقایسه ی ما قرار دارد.

زمان مکالمه Talk time

sony-xperia-z3-battery-life

در این مرحله، وب گردی با مرورگر پیش فرض کروم را در دستگاه های مختلف پی می گیریم.
گوشی سونی اکسپریا زد 3 با مدت 12ساعت و 3 دقیقه یک رکورد عالی دیگر ثبت کرد که یک ساعت بیشتر از گوشی سونی اکسپریا زد 2 و یکی از بهترین رتبه هایی است که تا به حال داشته ایم.

وبگردی Web browsing

sony-xperia-z3-battery-life

در نهایت وقت این رسیده که ببینیم Sony Xperia Z3 چطور پخش ویدئو را مدیریت می کند. ما فیلم ویدئویی را اجرا کردیم و  Xperia Z3 را رها کردیم تا باتری آن به میزان  بحرانی 10% برسد. گوشی هوشمند ضد آب ما یک بار دیگر گل کاشت و تقریبا 12 ساعت استقامت کرد! فقط نیم ساعت کمتر از Xperia Z2 .

پخش فیلم Video playback

sony-xperia-z3-battery-life

گوشی سونی اکسپریا زد 3 وقتی در حالت stand by  قرار می گیرد عالی است. استقامت نهایی آن 85 ساعت است که فقط 4 ساعت از Z2 کمتر است.در مواردی، این دو امتیازبندی مشابهند به عبارت دیگر شما می توانید روزی یک ساعت وبگردی تماس تلفنی و پخش ویدئو داشته باشید و شارژ باتری را 3.5 روز نگه دارید!

هدف اصلی Xperia Z3کسانی هستند که باتری بیشتری استفاده می کنند. بالطبع این افراد باید زودتر گوشی خود را شارژ کنند اما هنوز هم حداکثر یک روز در میان شارژ کردن آن کافی است.

اگر شما بیشترین استقامت گوشی هوشمند جدید خود را می خواهید Stamina mode  آن را بررسی کنید. این حالت با خاموش و روشن کردن چیزهایی مثل Wi-fi GPS بلوتوث صفحه نمایش و … وقتی که باتری به مقدار مشخصی می رسد کمک می کند شارژ آن را مدت بیشتری نگه دارید. همچنین شما می توانید دریافت کننده Wi-fi خود را خاموش کنید یا اینکه mobile data را وقتی صفحه گوشی خاموش است خاموش نمایید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  جدیدترین گوشی سونی با نام اکسپریا سی 4 | Sony Xperia C4

نظرات در مورد : تست باتری گوشی سونی اکسپریا زد 3

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. چند روز پیش نیز یکی از سایت های خارجی تست باتری گوشی های مختلف را منتشر کرده بود که سونی کامکت در رده اول و سونی ز3 در رده دوم قرار داشت.

  2. ظاهرا مطلب به هم ریخته شده این بخشش:
    { چطور پخش ویدئو را مدیریت می کند. ما فیلم ویدئویی را اجرا کردیم و Xperia Z3 را رها کردیم تا باتری آن به میزان بحرانی ۱۰% برسد. گوشی هوشمند ضد آب ما یک بار دیگر گل کاشت و تقریبا ۱۲ ساعت استقامت کرد! فقط نیم ساعت کمتر از}