پادویش

کمپانی سونی عینک هوشمندش را تولید می کند.

Sony shows SmartEyeglass

کمپانی سونی اولین عینک هوشمندش را در کنفرانس DevCon سانفرانسیسکو در حالت نمونه اولیه و پروتوتایپ رونمایی کرد ، کمپانی سونی در کنفرانسی که در مورد تکنولوژی های هوشمند پوشیدنی برگزار شده بود ، در قالب یک تیم از کشور ژاپن شرکت کرده بودند که اولین تکنولوژی عینک هوشمندشان را رونمایی کردند . البته این عینک هوشمند سونی شباهت زیادی به تکنولوژی عینک گوگل ندارد مقداری متفاوت است در پایان این خبر ویدئویی رو از این  عینک هوشمند کمپانی سونی را خواهید دید.

Sony shows SmartEyeglass
Sony shows SmartEyeglass

گفتنی است برخلاف عینک هوشمند گوگل ، نمونه اولیه این کمپانی بیشتر شبیه به یک عینک آفتابی یا طبی است ، و دارای دو شیشه منشور مانند است که به عنوان صفحه نمایش در نظر گرفته شده  است ، همانطور که در ویدئوی زیر خواهید دید ، صفحه نمایش این عینک علاوه بر نشان دادن جلوی چشم شما اطلاعات راهنمایی را نیز هم برای کاربر نشان میدهد و همچون یک جی پی اس عمل می نماید ، بگونه ای که شما قادر خواهید بود به کمک این عینک فاصله تا مقصدتان را مشاهده نمایید و همچنین این عینک قادر خواهد بود اطلاعات راهنمایی را برای شما نشان دهد.

[schema type=”review” url=”https://www.zoomtech.org/sony-shows-smarteyeglass-prototype-to-developers/” name=”رونمایی عینک هوشمند کمپانی سونی” description=”کمپانی سونی عینک هوشمندش را رونمایی کرد ، این عینک هوشمند با عینک هوشمند گوگل مقداری متفاوت است.” ]

یکی از ویژگی های جالب این عینک این است که این عینک متن هایی رو که در فاصله دور از شما قرار دارند را زوم زوم کرده و شما قادر خواهید بود نوشته هایی را که در فاصله زیادی قرار دارند را براحتی بخوانید. با رونمایی این نمونه می توان افق توسعه عینک های طبی را هم دید چرا که با گسترش این روش عینک های هوشمند می توانند جای عینک های طبی قدیمیرا بگیرند ، یعنی شما قادر خواهید بود در آینده با عینک طبی خودتان حتی به مکالمه تلفنی هم بپردازید در عین حال که کیفیتی که دستگاه های هوشمند دارند مطمئنا در عینک های قدیمی نخواهد بود. منتظر عینک های طبی هوشمند آینده باشید.

یکی از جالب ترین ویژگی های عینک ارائه شده کمپانی سونی که در ویدئو مشاهده خواهید کرد ، این است که فرد در هنگام قدمزدن در فرودگاه اطلاعاتی از فرودگاه را مشاهده می نماید ، یا اینکه شما با این عینک در هنگام مشاهده مسابقه فوتبال قادر خواهید بود نام بازیکنان را در عینکتان مشاهده کنید. ارسال و دریافت متن و تماس تلفنی هم از دیگرویژگی های این عینک هوشمند خواهد بود.

بیشتر بخوانید  سونی عینک هوشمند خود را راهی بازار می کند

این عینک هوشمند علاوه بر اماکانات بالا از رابط کاربری اندروید هم پشتیبانی خواهد کرد همچنین دارای یک دوبین هم خواهد بود ، این دستگاه یک گوشی هوشمند در قالب عینک خواهد بود.

منبع : PCWorld.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : کمپانی سونی عینک هوشمندش را تولید می کند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *