مایکروسافت سیستم مترجم اسکایپ را برای تمام کاربران دسکتاپ عرضه کرد

skype translator system

امروز نسخه بتا مترجم اسکایپ پس از گذشت یک سال از زمان ارائه نسخه‌ی پیش نمایش آن،برای تمامی کاربران دسکتاپ عرضه شد.
این سیستم که مکالمات را در مدت زمانی قابل قبولی ترجمه می کند،برای تمامی کاربران دسکتاپ به طور رایگان قابل استفاده خواهد بود.
مایکروسافت سال گذشته بود که از سرویس ترجمه‌ی اسکایپ رونمایی کرد.این سرویس در ابتدا تحت نسخه‌ی پیش نمایش برای شماری از کاربران عرضه شد،حال نسخه نهایی این سرویس بصورت رایگان برای تمام کاربران دسکتاپ عرضه شده است.این سرویس مکالمات صوتی زبان هایی همچون انگلیسی، فرانسه،آلمانی،اسپانیایی و ایتالیایی را به بصورت هم زمان و در مدت زمانی قابل قبول ترجمه می کند.علاوه بر آن با استفاده از این سرویس می‌توان پیام های نوشتاری به 50 زبان دیگر را نیز به صورت آنی ترجمه کرد.

skype translator systemبه محض اینکه شما آپدیت جدید را دریافت کنید،آیکون گردی به شکل زمین در گوشه ی بالا و سمت راست پنجره ظاهر خواهد شد.با کلیک بر روی آن این سیستم روشن می شود که به این معنی است که پس از آن تمامی مکالمات شما حین صحبت یا نوشتن ترجمه خواهند شد.نکته جالب تر این است که علاوه بر ترجمه شدن به صورت گفتار،متن مکالمه هر طرف نیز برای طرف دیگر به نمایش در خواهد آمد.
در تست های اولیه صورت گرفته از این سیستم دقت پردازش به اندازه زیادی قابل قبول بود،اما هنوز بهبود و ارتقا سیستم کار فراوانی را طلب می کند.

skype translator system
مایکروسافت اعلام کرده که برای پیاده‌سازی این ویژگی از فناوری یادگیری ماشین استفاده کرده و از این‌رو کیفیت سرویس دهی با افزایش تعداد کاربران بیش از پیش بهبود خواهد یافت.

منبع : techradar

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : مایکروسافت سیستم مترجم اسکایپ را برای تمام کاربران دسکتاپ عرضه کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *