آنتی ویروس پادویش

Shenmue 3 بیشترین بودجه را در بین بازی های ویدیویی Kickstarter دریافت کرده است

Shenmue 3 بیشترین بودجه را در بین بازی های ویدیویی Kickstarter دریافت کرده است

در 11 جون، Bloodstained: Ritual of the Night ( خون آلود : مراسم شب ) آخرین پروژه Castlevania که به دست کوجی ایگاراشی تولید شد، پر هزینه ترین بازی در تاریخ Kickstarter بود که تا اتمامش 5.545.991 دلار هزینه در بر داشت. اما این رکورد زیاد دوام نیاورد: امروز Shenmue 3 تاج را به عنوان بزرگترین بازی Kickstarter از آن خود کرده است.
Shenmue 3 که برای اولین بار با یک سورپرایز بزرگ درE3keynote شرکت سونی معرفی شد، کمپین کسب بودجه خود را به سرعت شروع کرد و توانست عرض تنها 9 ساعت، 2 میلیون دلار در جمع آوری کند. با این که Shenmue پر آوازه ترین نام در بین بازی ها نیست، طرفداران بسیاری دارد، بازی های اصلی نیز از محبوب ترین بازی هایی هستند که روی Dreamcast منتشر شده است ( دومی نیز برای Xbox منتشر شده ). این سری بازی توانایی قابل توجهی در به نمایش گذاشتن یک دنیای بزرگ سه بعدی برای بازی کنانش دارد تا در آن به گشت و گذار بپردازند.
هدف در ابتدا کسب دو میلیون دلار بودجه بوده است اما بعد که کمپین موفقیت خود را ثابت کرد، سوالات راجع به این که آیا چنین بازی جاه طلبانه ای میتواند با چنین بودجه کمی تولید شود، شروع شد. به گفته سازنده بازی، یو سوزاکی، به غیر از Kickstarter، این بازی از سونی و سرمایه گذاران دیگر نیز، بودجه دریافت میکند.
یو سوزاکی توضیح میدهد که با این که مرسوم نیست که از جزئیات چنین قرارداد هایی صحبت کنیم، کمک آنها در حد تولید و بازاریابی خواهد بود. در مورد سونی میتوانم بگویم که این شرکت در عرضه محصول نیز تا حدودی کمک خواهد کرد. Ys Net میتواند از بیشتر این پولی که از طریق Kickstarter خالصانه فقط برای ارتقا Shenmue 3استفاده کند.
Shenmue 3 تا سال 2017 منتشر نخواهد شد و در آن زمان هم بر روی PS4 و هم بر روی کامپیوتر در در درسترس خواهد بود.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : Shenmue 3 بیشترین بودجه را در بین بازی های ویدیویی Kickstarter دریافت کرده است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *