آنتی ویروس پادویش

سامسونگ بزرگترین تولید کننده تلویزیون های هوشمند در جهان

تلویزیون های هوشمند سامسونگ

کمپانی سامسونگ یکی از قدیمی ترین فعالان در حوزه دستگاه های الکترونیکی و هوشمند در جهان می باشد ، این شرکت در حوزه تولید محصولات لوازم خانگی هوشمند هم فعالیت حرفه ای را دنبال می کند این شرکت برای 9 امین سال متوالی توانست عنوان بزرگترین تولید کننده تلویزیون های هوشمند را از آن خود کند ، به گزارش زوم تک به نقل از Display Search کمپانی سامسونگ توانسته در سال های گذشته در محصولات بسیار متنوع خود گوی سیقت را از رقبایش برباید. این شرکت در بسیاری از محصولات الکترونیکی و هوشمند خود توانسته به عنوان پرچم‌دار بازار جهاني مطرح شود. سامسونگ علاوه بر این عنوان توانسته در حوزه تأمین قطعات اوليه برای کمپانی های توسعه‌دهنده ، چه در بازار مصرفي و كاربران هم به عنوان اولین و بزرگترین انتخاب شود.

کسب رتبه نخست بزرگترین تولید کننده تلویزیون های هوشمند

پایگاه خبری Display Search به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تحقیقاتی در گزارش منتشر شده خود به رتبه نخست سامسونگ در تولید تلویزیون های هوشمند در جهان طی 9 سال گذشته را اذعان کرده است ، براساس این گزارش علاوه بر این موضوع سامسونگ از نظر فروش سال های گذشته هم رتبه بسیار مناسبی را نسبت به سایر برند های موجود در بازار داشته است.

براساس گزارش های منتشر شده کمپانی سامسونگ در نیمه اول پارسال 23.9 درصد از بازار های جهانی را در حوزه تلویزیون های هوشمند از آن خود کرده است. اگر این درصد را با دو سال گذشته یعنی 2013 مقایسه کنیم باز هم رشد 2 درصدی سامسونگ  ٢٠١٣ (رقم ٢١.٦ درصد بازار جهاني) قابل توجه است.

کارشناسان Display Search در این گزارش به ویژگی های بارز تلویزیون های هوشمند از جمله صفحه نمایش خمیده اشاره کردند و این ویژگی را عاملی برای ثبات رتبه فروش سامسونگ در سال های آینده دانسته اند. همچنین پیشبینی در حوزه سهم بازار تلویزیون های هوشمند در سال 2018 کرده اند که حاکی از سهم 30 درصدی بازار تلویزیون های هوشمند در جهان است.

تاریخچه تولید تلویزیون در سامسونگ

کمپانی سامسونگ در سال 1970 با ارائه تلويزيون قدیمی P-3202 که سیاه و سفید بودند در حوزه تولید تلویزیون قدم گذاشت.این شرکت در دهه ٨٠ ميلادی بيش از بیست ميليون تلويزيون رنگی توليد كرد و در دهه ٩٠ میلادی ، برای اولین بار در جهان توانست نخستین تلويزيون دو تصويری ٣٣ اينچی را به دنیا معرفی کند. این شرکت در سال ٢٠٠٠ میلادی ركورد فروش یکصد ميليون تلويزيون رنگی را به نام خود ثبت نموده و از سال ٢٠٠٦ میلادی تا امروز در رتبه اول بزرگترین  تولیدکننده تلويزيون در جهان ايستاده است.

بیشتر بخوانید  جدال iPhone X2 و Galaxy S10 بر سر دوربین

منبع : روایط عمومی سامسونگ

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ بزرگترین تولید کننده تلویزیون های هوشمند در جهان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *