سامسونگ تکنولوژی های جدید را به گوشی های ارزان قیمت خود می آورد

بر اساس اخبار منتشر شده جدیدی که از سوی دفتر مرکزی سامسونگ در کره جنوبی به بیرون درز کرده است، سامسونگ در حال برنامه ریزی برای آوردن برخی ویژگی های جدید به گوشی های ارزان قیمت تر خود در آینده است.

به طور واضح تر ما درباره حسگر اثر انگشت علاوه بر سیستم پرداخت سامسونگ صحبت می کنیم.طبق اخبار منتشر شده سامسونگ تصمیم دارد تا حسگر اثر انگشت را در گوشی های اقتصادی خود در آینده به کار ببرد، حال سوال اصلی اینجاست که در این تعریف مشخص نیست منظور سامسونگ از گوشی های اقتصادی کدام دسته از گوشی ها با چه رنج قیمتی است!

به نظر می رسد سامسونگ از اقدام کمپانی های چینی رقیب خود که این روزها حتی در گوشی های پایین رده خود اقدام به استفاده از حسگر اثر انگشت می کنند احساس خطر می کند و در فکر چاره اندیشی است تا مبادا قرار دادن ویژگی های خاص گوشی های رده بالا سامسونگ در گوشی های پایین رده شرکت های دیگر بازار این کمپانی را با چالش مواجه سازد. در واقع آنطور که در بازار کشور خودمان نیز دیده ایم،گوشی های شرکت های چینی (نظیر هوآوی،لنوو،شیائومی و…) همیشه به ازای مبلغ یکسان در خرید ویژگی های بیشتری را نسبت به گوشی های شرکت های کره ای همچون ال جی و مخصوصا سامسونگ ارائه می کنند.

fingerprint sensors (2)

متاسفانه زمان مشخصی برای اجرایی شدن این تصمیم اعلام نشده و هنوز معلوم نیست چه زمانی شاهد حسگر اثر انگشت و سایر ویژگی ها در گوشی های میان رده و حتی پایین رده سامسونگ خواهیم بود.
اما در هر صورت سامسونگ برای بقا در بازار پرفروش های باید نقشه ای در مقابل کمپانی های چینی داشته باشد تا بازار خود را از دست ندهد.دیدن این ویژگی ها مطمئنا در مورد گوشی های اندرویدی سامسونگ صادق خواهد بود.
ازطرفی می دانیم طبق گفته های سامسونگ سال آینده سال انقلاب سیستم عامل تایزن خواهد بود و این شرکت در نظر دارد سرمایه گذاری ویژه ای بر روی آن داشته باشد.
حال باید دید کدام یک از این استراتژی ها در سال میلادی آینده موفق تر ظاهر می شود.

منبع : gsmarena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ تکنولوژی های جدید را به گوشی های ارزان قیمت خود می آورد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *