سامسونگ این بار آشپزی می کند ، آشپز ها به هوش باشید

Samsung-Culinary-Class

سامسونگ این بار آشپزی می کند ، آشپز ها به هوش باشید : کمپانی سامسونگ این بار با یک سیاست جالب و فوق العاده عجیب به برگزاری کلاس های آشپزی در کشور فرانسه می کند ، براساس گزارشی که توسط نمایندگی سامسونگ در ایران منتشر شد ، سامسونگ با یکی از بزرگترین موسسات آموزش آشپزی بنام فراندی در برگزاری کلاس های آموزش آشپزی همکاری می نماید.

بو کئون یون مدیرعامل سامسونگ الکترونیکس در این مورد افزود : ما با برگزاری کلاس های آموزش آشپزی با یک موسسه بسیار مشهور در فرانسه در صددیم لوازم الکترونیکی برند سامسونگ را در کشور فرانسه و سایر کشور های اروپایی به دنیای تکنولوژی معرفی کنیم.

خانه های هوشمند در آینده

اگر سخنرانی مدیر عامل سامسونگ در کنفرانس جهانی برلین 2014 را بیاد داشته باشید ، سامسونگ بیشتر به دنبال گسترش خانه های هوشمند در آینده است ، که این حرکت سامسونگ در برگزاری کلاس های آموزشی آشپزی هم دقیقا در راستای سیاست خانه های هوشمند است.

هدف کلاس های آشپزی سامسونگ در فرانسه

Samsung-Culinary-Class

کمپانی سامسونگ در این همکاری، تجربه‌ مصرف‌کنندگان لوازم خانگی و نیز روش‌های خاص سرآشپزهای مدرسه فراندی را بطور اختصاصی زیر نظر دارد تا تجربیات این اساتید آشپزی را بطور کامل در طراحی لوازم خانگی استفاده نماید ، این تجربیات مطمئنا در طراحی های آینده این شرکت الکترونیکی تاثیر زیادی خواهد داشت. به این ترتیب، سامسونگ پلی میان مصرف‌ کنندگان (حرفه ای و آشپز ها) و دنیای آشپزی ایجاد می‌کند تا ضمن آشنایی مشتریان خود با تجربه‌های جدید، هنر آشپزی را با محصولات جدید نزدیک تر کند و آشپزی های آینده با دستگاه های هوشمند خانه های هوشمند هماهنگ گردد.

Samsung-Culinary-Class

کلاس آشپزی سامسونگ در فضایی به مساحت 130 متر در موسسه آشپزی فراندی پاریس آغاز گردید، آشپزخانه هوشمند سامسونگ مجهز به جدید ترین یخچالها ، فر و مایکروویو ها است.

کمپانی سامسونگ در طراحی محل برگزاری کلاس های آشپزی از بزرگ ترین برند های جهان استفاده کرده است. این کلاس یک ایده بسیار جالب و کاربردی در حوزه هنر آشپزی است که ستاره‌های دنیای آشپزی را در یک گردهمایی جمع می نماید تا با سامسونگ برای توسعه نسل بعدی محصولات خانگی همکاری نمایند.

موسسه آشپزی فراندی

مؤسسه فرانسوی فراندی ، یک مدرسه تخصصی و حرفه ای در حوزه هنر آشپزی است، این موسسه در سال 1920 پایه گذاری شد و این موسسه در سال 1500 نفر کاراموز را آموزش می دهد. مدرسه فراندی به دلیل آموزش تعداد زیادی از سر آشپزهای مشهور جهان شهرت جهانی یافته است و توانسته از این راه فرانسه را نیز به عنوان پایتخت آشپزی جهان مطرح ‌کند. هنرجویان در این مدرسه زیر نظر 80 پروفسور و 100 سرآشپز حرفه‌ای آموزش می بینند.

بیشتر بخوانید  گوشی Galaxy A22e 5G سامسونگ و کسب تاییدیه Bluetooth SIG

شرکت سامسونگ الکترونیکس

Samsung Electronics Co., Ltd.  در حوزه تکنولوژی های هوشمند همیشه در صدر شرکت های جهان بوده است. کمپانی سامسونگ توانسته در حوزه تولید  تلویزیون، تلفن‌های هوشمند، تبلت، کامپیوتر، دوربین‌، وسایل الکترونیکی خانگی، چاپگر، سیستم‌های LTE، تجهیزات پزشکی، نیم رسانا‌ها و سیستم‌های LED محصولات درخوری را ارائه نمودند.از نیروی انسانی سامسونگ می توان به 286000 نفر در 80 کشور جهان اشاره کرد که در شرکت های زیر مجموعه سامسونگ فعالیت می کنند ، درآمد تولید سالانه این شرکت مبلغ 216.7 میلیارد دلار است.

منبع : www.samsung.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : سامسونگ این بار آشپزی می کند ، آشپز ها به هوش باشید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *