پادویش

بهترین و امن ترین پیام رسان های ایران

امن ترین مسنجرها

امن ترین مسنجر و پیام رسان : در دنیای امروز ، کاربران زیادی وجود دارند که از پیام رسان ها و مسنجرها استفاده می نمایندو روزانه از این طریق پیام های زیادی رد و بدل می شود. همه ی ما می دانیم اینترنت به عنوان بخش مهمی در زندگی و انجام امور به شمار می رود.

فرادرس

دیگر مانند گذشته نیست که تنها دغدغه ی افراد پوشیدن لباس و خوراک باشد بلکه سبک زندگی افراد با به وجود آمدن این پیام رسان ها تغییر کرده است.

اما از میان مسئله ی مهمی با نام امنیت برای کاربران وجود دارد ؛ آنها دوست دارند همیشه از پیام رسانی استفاده کنند که دیگر دغدغه ی از لحاظ امنیتی آن نداشته باشند.

در تصویر زیر شما پیام رسان های را مشاهده می کنید که رمزگذاری شده اند و به عنوان امن ترین مسنجرها در دنیا شناخته شده اند.این اپلیکیشن ها پیام را به صورت مستقیم به مخاطب خاص ارسال می نمایند مانند واتس اپ .

 

اگر دقت کنید اینستاگرام ارسال پیام مبدا به مقصد نمی باشند و کمتر از این نظر مورد استفاده قرار می گیرد اما تلگرام بین این دو دسته قرار دارد و می تواند توسط کاربران به هر دو حالت مورد استفاده قرار بگیرد.

پیامک ( اس ام اس ) 

همه ما از گذشته با پیامک ، برای دیگران پیام ارسال می کردیم. این طریق ارسال پیام به عنوان یکی از قدیمی ترین سرویس ها است که در اختیار کاربران قرار گرفته و تا کنون مورد استفاده قرار گرفته است. البته از لحاظ امنیتی پیشرفته نیست و پیام ها در آن به صورت رمزنگاری شده نیستند.

در ادامه این مطلب لیستی از بهترین اپلیکیشن ها را معرفی نموده ایم با زوم تک همراه باشید.

امن ترین پیام رسان های ایرانی

پیام رسان بله: پیام رسان بله یکی از پیام رسان های بومی بسیار قدرتمند در ایران می باشد. این پیام رسان با توجه به اینکه توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ارائه شده است.

پیام رسان ایرانی ویسپی : ویسپی یکی از پیام رسان های قدرتمند ایرانی است که با توجه به امکانات و بستر های قدرتمند توانسته به عنوان یکی از پیام رسان های با امنیت در ایران به شمار رود.

پیام رسان گپ : گپ هم از دیگر پیام رسان های ایرانی است که توانسته کاربران زیادی را به سمت خود جلب نماید.

بیسفون : بیسفون یکی از نرم افزار های قدیمی برای پیام رسان در ایران می باشد. بیسفون هم تاحدودی توانسته است امنیت بالایی را برای کاربرانش تامین نماید.

در ادامه پیام رسان های خارجی که امنیت بالایی را دارند برای شما ارائه می گردد :

پیامرسان Hangouts : از این اپلیکیشن برای چت و تماس تصویری در دنیا استفاده می گردد. قابلیت off-the-record به عنوان یکی از بهترین توانایی های این پیام رسان است که سبب می شود تاریخچه چت و گفتگو پاک گردد ولی همچنان این پیغام ها در سرور گوگل  باقی می مانند.

 Signal : این پیام رسان به عنوان یکی از ایمن ترین اپ ها شناخته شده است.کدهای که در این برنامه هستند منبع باز می باشند به همین علت هر کارشناسی قادر است حفره های امنیتی آن را بررسی و ارزیابی نماید.

واتس اپ : نیازی به معرفی ندارد و تقریبا برای همه شناخته شده است. در این اپ پیام ها کاملا رمزنگاری شده هستند و تماس تصویری و صوتی آن از امنیت کافی برخوردار است.

Confide : آنطور که به نظر می رسد این پیام رسان ، پیام ها را به صورت رمز نگاری شده انتقال می دهد و در نهایت بعد از خوانده شدن آنها ، همگی پاک می شوند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بهترین و امن ترین پیام رسان های ایران

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *