پادویش

نرم افزار ریکاوری EaseUS ابزاری کاربردی برای داده های حذف شده !

بازیابی اطلاعات

زوم تک : نرم افزار های بازیابی ابزار های بسیار مهم زمانی است که شما اطلاعاتتان را از دست داده اید . این از دست دادن اطلاعات می تواند به دلیل ویروس باشد یا هر چیز دیگری در این مقاله به بررسی یکی از نرم افزار های بازیابی اطلاعات در این حوزه بپردازیم با ما همراه باشید .

فرادرس

نرم افزار ریکاوری EaseUS

Wizard free

احتمالا تاکنون بارها برایتان پیش آمده تا به طور اتفاقی فایل هایتان حذف شده باشند و یا بر اثر حملات ویروس ها برخی از داده هایتان را در معرض خطر گذاشته باشید. از این رو، ممکن است بسیاری از فایل های مهم آفیس و همچنین تصاویر ارزشمند ثبت شده در لحظات مختلفتان از دست رفته باشند. در این لحظه پیش رو با ناامید کننده ترین شرایط ممکن روبرو خواهید شد. و همه ما می دانیم بازگرداندن فایل های از دست رفته از طریق یک فرآیند طولانی تا چه حد ممکن است خسته کننده باشد. اما من در اینجا قصد دارم شما را با یک نرم افزار بسیار آسان، کاربردی و کاملا رایگان به منظور بازیابی داده ها آشنا کنم.

  • نصب و راه اندازی نرم افزار رایگان بازیابی داده ها

نصب و راه اندازی ین نرم افزار بسیار ساده است. شما از طریق یک روش بسیار آسان نرم افزار را نصب می کنید و راه اندازی شدن آن بر روی دستگاهتان تنها چند دقیقه زمان خواهد برد. هنگامی که نصب نرم افزار به پایان رسید، می توانید با یک کلیک ساده بر روی دکمه launch آن را باز کنید.

  • نحوه استفاده از نرم افزار بازیابی داده ها

اگر بعنوان کاربر به محیط کاربری نرم افزار نگاهی بیاندازید با یک محیط بسیار کاربرپسند و ساده برای استفاده مواجه خواهید شد. احتمالا تا پیش از استفاده انتظار داشته باشید با یک منوی بسیار پیچیده روبرو شوید اما پس از نصب و راه اندازی فقط با چند آیکون در گوشه سمت راست و بالا تحت عناوین (feedback, import scan status, menu, minimize, maximize, close) برخورد خواهید کرد. همچنان که هیچ گونه زحمت تنظیمی بر روی دوشتان نیست، متوجه خواهید شد استفاده از نرم افزار تا چه حد کاربردی و مناسب می باشد.

  • بازیابی اطلاعاتچگونه باید شروع کرد؟

شما باید همیشه از دکمه home (خانه) شروع کنید. در ابتدا باید نوع فایل های مد نظرتان را به منظور اسکن انتخاب کنید. این بدان معناست که شما باید به دنبال فایل های حذف شده مرتبط به گرافیک، موسیقی، ایمیل، اسناد و صوتی بگردید. پس از آن، شما باید محلی که در آن فایل های حذف شده قرار داشتند را انتخاب کنید. بدین ترتیب، شما قادر خواهید بود تا به طور کامل جستجو کنید.

  • حالت ها

دو نوع حالت به منظور اسکن و جستجو در نرم افزار بازیابی داده ها وجود دارد: اسکن سریع و اسکن عمیق.

همانگونه که از اسم نوع حالات هویداست، تفاوت مابین این دو نوع اسکن آن است که اسکن سریع زمان بر نیست اما از سوی دیگر نتایج حاصل از آن کامل نیست. اما اگر شما اسکن عمیق را انتخاب کنید، با یک فرآیند زمان بر مواجه خواهید شد. اما از آنجا که هارد دیسکتان با دقت بیشتری جستجو می شود با نتایج کامل و کامل تر روبرو خواهید بود.

اگر در طول اسکن متوجه زمان بر بودن بیش از اندازه آن شدید، می توانید اسکن را متوقف کرده و پیش نمایش فایل های بازیابی شده تان را مشاهده کنید. بنابراین، شما قادر به مشاهده نتایج پیش از اتمام اسکن خواهید بود.

  • بازیابی داده های از دست رفته

هنگامی که اسکن فایل هایتان به اتمام رسید، باید آماده بازیابی فایل های از دست رفته تان شوید. شما می توانید فایل های پیدا شده تان را انتخاب کنید و به طور جداگانه بر روی هر کدام راست کلیک کنید. و یا تمام فایل های پیدا شده تان را انتخاب و راست کلیک کنید تا آن ها را بازگردانید. سپس از شما محل ذخیره فایل ها پرسیده و درخواست می شود. و شما باید محل موردنظر ذخیره فایل هایتان را انتخاب کنید. در این لحظه شاید به شما هشدار داده شود که مجبور نیستید تا همه فایل ها را در یک محل ذخیره کنید. این فقط یک اقدام محتاطانه بدلیل آسیب احتمالی به درایو می باشد. اما اگر می خواهید در زمانتان صرفه جویی شود، آن ها را در یک محل ذخیره کنید.

به طور خلاصه باید بگویم اگر داده هایتان را به هر دلیل ناخوشایندی از دست داده اید، نرم افزار بازیابی داده ها EaseUS (Wizard free) پیشنهاد می شود.

دانلود ورژن های مختلف این نرم افزار از وب سایت رسمی آن : http://www.easeus.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نرم افزار ریکاوری EaseUS ابزاری کاربردی برای داده های حذف شده !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *