نگاهی به بازی RUINER بهمراه سیستم عامل مورد نیاز برای اجرای آن

بازی RUINER

بازی RUINER یکی از جدیدترین عناوین بازی های فروشگاه استیم می باشد که با قیمت 9.99$ بهمراه 50% درصد تخفیف برای خرید ارائه می شود. بازی RUINER سبک اکشن و استراتژیک و خشونت آمیز دارد که به تازگی در استیم قرار داده شده است.

در کل، کلمه RUINER نام یک تیرانداز وحشی می باشد که شما باید این شخصیت وحشیانه را کنترل کنید. شخصیت RUINER در اصل، کارکتر شما در بازی است. داستان بازی، از جایی شروع می شود که RUINER تصمیم دارد، راز قتل برادر خود را دریابد. اما یک سیستم فاسد، سعی دارد جلوی او را بگیرد. RUINER بهمراه دوست خود که یک هکر حرفه ای می باشد، قصد دارد تمامی افرادی که مخالفت با او می کنند را نابود سازد.

مبارزه وحشیانه RUINER باعث شده تا هیچ نیرویی نتواند جلوی او را بگیرد. مهارت هایی که او به کار می برد، مانند رعد و برق، سریع و خشونت آمیز است. در بازی، به شما این امکان داده می شود تا بتوانید انفجاری را در بین تعداد زیادی از دشمنان خود به صورت دستی انجام دهید و یا سرعت زمان را آهسته کنید تا بتوانید بهتر با تعداد زیادی از دشمنان مبارزه کنید.

بازی RUINER

مهارت Cyberpunk یک ویژگی جدید در بازی است! با توجه به این ویژگی، در بازی شما می توانید از انواع سلاح های سرد و گرم برای نابود کردن دشمنان خود استفاده کنید. همچنین، لوازم و وسایل غواصی، برای سفر به اعماق دریا، در اختیار شما قرار دارد تا بتوانید در زیر آب های دریا هم مبارزه کنید و پایگاه های مختلف دشمن را نابود کنید.

حملات سایبری و هک کردن سیستم دشمن، یکی از ویژگی های جذاب این بازی می باشد، طوری که شما می توانید بهمراه دوست خود که مهارت هک دارد، سیستم های مخرب دشمنان مانند تله های پیشرفته، سیستم های دزدگیر بزرگ و… را نابود کنید!

موسیقی متن بازی، یکی از نکاتی می باشد که بسیاری از رای دهندگان و همچنین خود سازنده بزای به آن اشاره کرده است. موسیقی بازی، توسط Susumu Hirasawa ساخته شده و در بازی قرار داده شده است.

کمپانی توسعه دهنده این بازی، شرکت Reikon Games می باشد که این شرکت، در اوایل کار خود، توسط چهار طراح بازی جانباز، راه اندازی شد. شرکت Reikon Games بازی های بسیار معروفی مانند Witcher، Dying Light، This War of Mine را توسعه داد و آنها را در اختیار عموم قرار داد. کمپانی منتشر کننده بازی هم شرکت Devolver Digital می باشد که در تاریخ 27 سپتامبر سال 2017 بازی را منتشر کرد.

سیستم مورد نیاز ذکر شده توسط استیم، برای اجرای بازی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8.1/10 x64
Processor: Intel Core i5-760 (4 * 2800) or equivalent / AMD Athlon II X4 645 AM3 (4 * 3100) or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 460 (1024 MB) / Radeon HD 6850 (1024 MB)
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی برای اجرای بهتر بازی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8.1/10 x64
Processor: Intel Core i5-4670K (4 * 3400) or equivalent / AMD FX-6350 (6 * 3900) or equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 (2048 MB) / Radeon HD 7970 (3072 MB)
Storage: 10 GB available space

برای مشاهده آخرین آپدیت های بازی، اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده صفحه این بازی در فروشگاه استیم، اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده تریلر اصلی بازی، کلیک کنید.

تصاویری از محیط بازی:

منبع: زوم تک

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نگاهی به بازی RUINER بهمراه سیستم عامل مورد نیاز برای اجرای آن

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *