معرفی یک دوربین شبیه به کینت برای پخش کننده های بازی توسط Razer و Intel

معرفی یک دوربین شبیه به کینت برای پخش کننده های بازی توسط Razer و Intel

در فروم برنامه نویسان اینتل در سال 2015 در سان فرانسیسکو، اعلام شد که اینتل با همکاری رازر در حال کار روی دوربینی با VR و قابلیت پخش بازی هستند. این محصول بر اساس تکنولوژی ریل سنس اینتل است و از طراحی خاص محصولات رازر بهره می برد.
مین لیانگ تان، مدیر و موسس رازار، می گوید :” رازر از کار با اینتل خرسند است که می تواند با استفاده از تکنولوژی حس واقعی اینتل و همینطور VR به این فعالت پیشگامانه برای پخش بازی، کمک کند. ما انتظار داریم که بازیکنان بتوانند تجربه ی بهتری در زمینه ی پخش و VR به گونه ی متفاوت داشته باشند.”
دکتر آچین بومیک، مدیر ارشد محاسبات ادراکی در اینتل می گوید:” این یک فرصت عالی است تا تکنولوژی حس واقعی را برای جامعه ی بازی و VR به راحتی قابل دستیابی باشد. ما به طراحی زیبای رازر افتخار می کنیم و منتظر لحظه ای هستیم که بتوانیم با یکدیگر این اختراع را در دنیای بازی ها قابل دسترس کنیم.”
چند قابلیت جالب در مورد این فن آوری وجود دارد. که شامل حذف پشت زمینه ی اتوماتیک، که به پخش کننده های بازی و تولید کنندگان محتویات اجازه می دهد تا پس زمینه ها را بر اساس نیاز مخاطبانشان، حذف و یا جایگزین کنند، می شود. این موضوع باعث می شود شخص تجربه ی همه جانبه تری داشته باشد. به علاوه، دوربین های حس واقعی اینتل، می توانند حرکات و ژست ها را تشخیص دهند و اسکن سه بعدی انجام دهند. این وسیله می تواند برای طراحان و سازندگان محصولات جوان و تازه کار می توان بسایر مفید باشد تا یک نگاه کلی و همه جانبه به نمونه های اولیه بیاندازند و به راحتی آن را تبدیل به یک طرح مجازی کنند.
با در نظر گرفت این موضوع که کار ماکروسافت با کینکت هنوز به پایان نرسیده است، به نظر می رسد تماشای این موضوع که آیا اینتل و رازر می توانند جان تازه ای به دنیای بازی ها بدهد، که به دلیل راه حل های عمل تر و قابل استفاده تر، مدتها فراموش شده بود.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  لپ تاپ گیمینگ Blade Stealth کمپانی Razer

نظرات در مورد : معرفی یک دوربین شبیه به کینت برای پخش کننده های بازی توسط Razer و Intel

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *