فروش بیشتر PS4 نسبت به ایکس باکس وان

پیش از این با کنسول ایکس باکس وان و پی اس 4 آشنا شدید. و حتی درسایت به بررسی تخصصی این موضوع پرداختیم. و حتی به این نکته هم اشاره گردید که ایکس باکس وان دارای امکانات زیادی نسبت به پلی استیشن 4 است. ولی پی اس 4 دارای سخت افزار قوی و رابط کاربری بسیار روان و ساده است. 

بازی هایی که برای این دو کنسول ارائه شده اند ، بسیار گران می باشند. البته نه همه ی آنها. بلکه مقدار زیادی فقط قیمت هایی سر به فلک کشیده دارند. و این موضوع باعث شده که تقاوت های این دو دستگاه در نگاه کاربران زیاد شود.

چون بازی های همه پسند و همه گیر با قیمت بالایی ارائه می شوند. ولی این بازی ها دو نوع اند. یکی این که قیمت بالایی داشته باشد ولی موضوع خوبی نداشته باشد. یکی هم اینکه هم موضوع و هم قیمت خوبی داشته باشد. مسلما مشتری به سراغ گروه دوم میرود.

پلی استیشن 4 از گروه دوم می باشد. و به همین خاطر در عرض 10 ماه توانسط به فروش خیلی خوبی دست پیدا کند. فروشی که هیچ کس فکر نمی کرد آنقدر بالا باشد که این کنسول حتی از ایکس باکس وان هم بیشتر شود. 

همانطور که متوجه شدید طبق آخرین خبر منتشر شده پی اس 4 شرکت سونی موفق گردیده تا فروش بیشتری نسبت به رقیب اصلی خود یعنی ایکس باکس وان داشته باشد. حال در بند بعدی به بازی هایی که بیشترین فروش را در ماه های آخر داشته اند توجه کنید.

1- بازی Madden NFL 15

2- Diablo III: Reaper of Souls

3- Minecraft

4- The Last of Us

5- Call of Duty: Ghosts

6- Lego Marvel Super Heroes

7- Plants vs. Zombies: Garden Warfare

8- Watch Dogs

9- Battlefield 4

10- The Lego Movie Videogame

همانطور که در بالا هم اشاره گردید ایکس باکس وان دارای امکانات زیادی می باشد. ولی در جامعه ما کاربران به قدرت و سیستم و پردازش محصول اهمیت می دهند نه ظاهر محصول.

از 10 بازی ذکر شده کدامیک را ترجیح می دهید؟

منبع : microsoft-news.com

کلمات کلیدی : فروش بیشتر , ایکس باکس وان , پلی استیشن 4 , فروش , PS4 , ماکروسافت , سونی

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  انتشار آپدیت برای کنسول پلی استیشن 5

نظرات در مورد : فروش بیشتر PS4 نسبت به ایکس باکس وان

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *