پادویش

پرداخت جرایم رانندگی از طریق اینترنت

پرداخت قبوض رانندگی

پرداخت جرایم رانندگی از طریق اینترنت : جرایم رانندگی به جرایمی گفته می شود که در اثر تخلف از مقررات مربوط به رانندگی لحاظ می شود.لازم است بدانید یکی از مهم ترین مسائلی که در زمینه کاهش میزان جرایم و تخلفات رانندگی گفته می شود ،پیشگیری از بروز این جرایم است.البته پیشگیری کیفری و غیر کیفری در جرایمی که ناشی از رانندگی است با یکدیگر متفاوت می باشد.

رسانه ها به عنوان یکی از اصلی ترین عامل های هستند که می توانند در شناخت و پیشگیری از جرایم رانندگی در زمان وقوع حوادث موثر باشند. البته به جز رسانه ها می توان از روش های مختلفی مانند روزنامه ها ، تبلیغات ، رادیو و … نیز استفاده کرد و نسبت به آگاه سازی عمومی مردم اقدام کرد و در نهایت به پیشگیری از جرایم رانندگی نیز کمک فراوانی نمود.امروزه برای پرداخت جرایم رانندگی از طریق اینترنت نیز می توان اقدام کرد و نیازی نیست که حتما حضوری پرداخت قبوض را انجام بدهیم و علاوه بر آن امکان پرداخت با موبایل نیز فراهم شده است.

سامانه پرداخت جرایم رانندگی از طریق اینترنت

پرداخت جرایم رانندگی از طریق اینترنت : رانندگان عزیز اگر می خواهند از طریق اینترنت برای پرداخت جرائم خود اقدام کنند می توانند از سامانه پرداخت جرایم رانندگی استفاده کنند: https://traffic-fines.ansarbank.com پس از وارد شدن به سامانه کافی است که شما شناسه قبض ، شناسه پرداخت ، پست الکترونیکی و شماره تلفن خود را وارد نمایید و کد امنیتی را نیز در کادر مشخص شده تایپ کنید و در نهایت تایید را کلیک نمایید تا بتوانید قبوض جرائم خود را پرداخت نمایید.سه ساعت پس از پرداخت قبوض جرائم راهنمایی و رانندگی از این سامانه،نتیجه استعلام خلافی در دفاتر پلیس +10 برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

پرداخت جرایم رانندگی از طریق اینترنت

البته شما علاوه بر پرداخت در این سامانه (می توان روش استفاده از این سامانه را پرداخت جرایم رانندگی از طریق اینترنت دانست) می توانید قبوض خود را پیگیری نمایید. آیا مقاله پرداخت جرایم رانندگی از طریق اینترنت برای شما مفید بود ؟

4/5 - (2 امتیاز)

نظرات در مورد : پرداخت جرایم رانندگی از طریق اینترنت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *