آنتی ویروس پادویش

پرداخت قبض موبایل

پرداخت قبض موبایل

پرداخت قبض موبایل : امروزه پیشرفت های زیادی در عرصه های مختلف و اینترنت صورت گرفته است و بسیاری از کارها دیگر مانند گذشته با دردسر انجام نمی شود بلکه به آسانی می توان برخی از کارها را بدون اتلاف وقت انجام داد.

چگونه قبض موبایل خود را پرداخت کنیم؟

پرداخت قبض موبایل : به روش های زیادی خدمات بانکداری الکترونیکی ارائه می شوند که می توان به خدمات بانکی به واسطه اینترنت ، انواع خدمات بانکی و کارت از طریق تلفن همراه اشاره کرد. معمولا بانک ها تلاش می کنند تا بتوانند خدماتی متنوعی را به روش های مختلف ارائه دهند که رضایت مشتریان را بدست بیاورند.

مشترکان همراه اول می توانند به روش های مختلف به صورت غیرحضوری برای پرداخت قبوض خود اقدام کنند که این روش ها شامل : وب سایت همراه اول،سامانه اطلاع رسانی ۹۹۹۰ ، خود پردازها ، تلفن بانك ها ، اينترنت ، پيام كوتاه ، پايانه فروش و پروتكل وپ می شوند.

اگر از مشترکان همراه اولی هستید دیگر نیازی نیست برای پرداخت قبض ساعت ها وقت خود را بیهوده بگذرانید و می توانید در محیط خانه خود برای پرداخت اقدام کنید.

پرداخت قبض موبایل : اگر می خواهید از طریق وب سایت همراه اول برای پرداخت اقدام کنید باید به آدرس  www.mci.ir بروید و سپس وارد منوی خدمات و محصولات شوید و بعد از آن گزینه ی سرویس ها را انتخاب نمایید و در اینجا گزینه روئیت صورتحساب را کلیک کنید و در صفحه ی که برای شما باز می شودشماره تلفن همراه و کدپستی آدرس را وارد نمایید و قبض میان دوره یا پایان دوره خود را انتخاب نمایید و کلید تایید را کلیک کنید . در نهایت شما می توانید صورتحساب خود را مشاهده کنید و پرداخت را انجام بدهید.

مشترکان دائمی ایرانسل

اگر در مشترکان دائمی ایرانسل هستید می توانید به وب سایت ایرانسل مراجعه نمایید و سپس برای پرداخت به صورت آنلاین یا کد دستوری #7* اقدام نمایید.

 

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  «مرکز دادۀ بزرگ ایرانسل» هشتم خرداد ماه به دست رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.

نظرات در مورد : پرداخت قبض موبایل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *