پادویش

ثبت اختراع Apps Edge توسط سامسونگ

ثبت اختراع Apps Edge توسط سامسونگ

سامسونگ ولگردی و قانون شکنی در ثبت اختراع را به نهایتش رسانده است! به عنوان اطلاع باید Galaxy S6 edge Plus  توجه داشته باشید البته Note 5 به سرعت در حال نزدیک شدن است. درست در هفته ی گذشته 6 ژوئیه، این شرکت کاری موسوم به ثبت اختراع  Apps Edge  را در USPTO انجام داد. این کار این را به ما میگوید که  این اختراع برای استفاده بهتر از گوشی هایی با دو طرف شیب دار در "لبه" انجام شده است.

فرادرس

ثبت اختراع Apps Edge توسط سامسونگ

برنامه های لبه یا Apps Edge ظاهراها قرار است ابزاری باشد که به وسیله آن میانبر هایی را بر روی صفحه های نمایش کنار گوشی فعال کند. " با استفاده از آن میتوان این صفحات را سازماندهی کرد و کلید های میانبری برای برنامه های کاربردی در آن قرار داد. در حال حاضر ممکن است چیزی پیچیده تر از کیلید میانبر باشد که شما بتوانید به آن اضافه کنید. همچنین ممکن است وظایف فعال گوشی را در آن نمایش دهد و سایر ویژگی ها…

با برنامه ی لبه، سامسونگ ممکن است  برنامه ریزی ها را باز کند، که موجبات این عمل این میشود که توسعه دهندگان شخص ثالث برای آن رابط کاربری و برنامه های کاربردی بسازند. در حال حاضر در پیش نمایش این صفحات هیچ نوع ویجت عمومی بسیار فعالی نیست. این بخش برای این از سوی سامسونگ قرار داده شده تا برنامه هایی را برای لبه های گوشی هایش بسازد و ممکن است به طور قابل توجهی روابط کاربری تغییر کند و این میتواند چیزی باشد که سامسونگ با هدفش این مجموعه را پای ریزی کرده است.

phonearena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ثبت اختراع Apps Edge توسط سامسونگ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *