عرضه اپلیکیشن نوت برداری جدید Parchi از سوی مایکروسافت

این اپلیکیشن که عرضه آن در راستای استراتژی جدید مایکروسافت در انتشار برنامه های کاربردی برای اندروید و iOS صورت گرفته است، آمده تا برنامه های مشابه را با سادگی در استفاده و در عین حال سرعت خود به حاشیه براند.

از بهترین و ابتدایی ترین امکانات این برنامه این است که در صفحه لاک‌ اسکرین به راحتی می‌توان اقدام به نوت‌برداری کرد و نیازی به باز کردن قفل گوشی نیست. در Parchi قابلیت‌هایی مانند تگ‌گذاری، گذاشتن یادآور و انتخاب رنگ برای نوت‌های مختلف قرار داده شده است که به کاربری های این برنامه بیش از پیش می افزاید. پشتیبانی از هشتگ از دیگر امکانات جالب این اپلیکیشن است و فرد می‌تواند نوت‌های تصویری را نیز ذخیره کند.گفتنی است Parchi در زبان هندی به معنی تکه‌های کاغذ کوچک برای نوت‌برداری ترجمه می شود.

parchi_microsoft_appاگرچه OneNote نیز در نظر کارایی مشابهی دارد و دیگر نیازی به تولید این برنامه احساس نمی شده است اما در واقع parchi یک اپلیکیشن نوت‌برداری سریع و ساده به شمار می‌رود و تمرکز آن بیشتر بر روی نوت‌برداری ساده است و از این رو مقایسه Parchi با اپلیکیشن کاملی همچون OneNote  مقایسه خوبی نخواهد بود.

با همه گیر شدن استفاده از برنامه های گوشی های هوشمند، نیاز به برنامه های کاربردی مکمل برنامه های اصلی بیش از پیش احساس می شد و این درست رخنه ای بود که مایکروسافت از آن وارد شد تا از حالت کسل کننده خود خارج شود. برای مثال با فراگیر شدن استفاده از برنامه هایی همچون اینستاگرام، برنامه های ویرایش تصویر نسبت به قبل از ورود این برنامه و برنامه های مشابه آن کارایی بیشتری پیدا کردند.از این رو است که مایکروسافت استراتژی تولید این گونه برنامه ها را در پیش گرفته است تا بازار جدیدی برای خود پیدا کند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع : phonearena

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : عرضه اپلیکیشن نوت برداری جدید Parchi از سوی مایکروسافت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *