پادویش

باز و بسته کردن تب های نسخه اندروید کروم آسان‌ تر شد

باز و بسته کردن تب های نسخه اندروید کروم آسان‌ تر شد

وقتی می خواهید تب فعلی در کروم برای اندروید را ببندید، برای مشاهده لیست تب ها باید به پایین بروید و دکمه X را در پیش نمایش آن فشار دهید. اکنون، آخرین نسخه کروم شامل یک لینک سریع جدید است که باز و بسته کردن تب ها را آسان تر می کند. از آنجایی که باز و بسته کردن تب های نسخه اندروید کروم آسان‌ تر شد این میانبر از طرفی به شما این قابلیت را میدهد تا سه لمس را با لمس طولانی انجام دهید : بستن تب، باز کردن برگه جدید و باز کردن برگه جدید ناشناس. از نظر فنی مثل گذشته دو مرحله ای هستند اما راحت و سریعتر از قبل هستند.

فرادرس

باز و بسته کردن تب های نسخه اندروید کروم آسان‌ تر شد

QUICK MENU، منوی جدید و سریع کروم

این منوی جدید در گوگل کروم مدتی در حالت آزمایشی بود و فقط پس از فعال کردن یک پرچم خاص قابل دسترسی بود، اما آخرین نسخه گوگل کروم اکنون آن را برای همه فعال کرده است. این یک منوی سریع است که پس از لمس طولانی روی دکمه تب قابل دسترسی است.

پیش از این گزینه ای برای بستن تب فعلی وجود نداشت، مگر اینکه در پیش نمایش تب باشید، سپس روی دکمه X ضربه بزنید تا تب مورد نظر خود را ببندید. بله، راهی برای باز کردن یک تب معمولی یا ناشناس جدید از فهرست اصلی گوگل کروم (دکمه سه نقطه) وجود دارد.

بنابراین یک میانبر کوچک است که به شما امکان دسترسی سریع به سه گزینه تب را می دهد. این منو باید بصری تر و سریع تر باشد، به خصوص هنگام بستن تب فعلی. تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که برای مدت طولانی آن دکمه را لمس کنید. برای بدست آوردن این ویژگی های جدید گوگل کروم، باید آن را از گوگل پلی گوشی خود بروز رسانی کرده تا به گوگل کروم 78 یا بالاتر دست پیدا کنید.

QUICK MENU، منوی جدید و سریع کروم

منبع : gizchina.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : باز و بسته کردن تب های نسخه اندروید کروم آسان‌ تر شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *