اپل باگ های iOS را در نسخه 9.0.1 برطرف کرد.

iOS 9.0.1 to kill bugs

تقریبا هفته ی پیش بود که اپل سیستم عامل iOS خود را به روز کرد و iOS 9 را در دسترس کاربران خود قرار دارد اما در حال حاضر این شرکت یک به روز رسانی جدید را قرار داده تا باگ های به وجود آمده در این آپدیت را بر طرف سازد. این نسخه ، 9.0.1 iOS میباشد.

iOS نسخه ی 9.0.1 ارائه شد

امروز اولین به روز رسانی پس از iOS 9 عرضه شد.در این نسخه ی جدید مشکلاتی همانند عملکرد نادرست هشدار ها و تایمر ، متوقف شدن مرورگر سافاری در هنگام بخش ویدئو و پخش نا مطلوب تصاویر به طور کلی رفع شده است.

Apple pushes out iOS 9.0.1 to kill bugs

این نسخه ی جدید تنها 34.1 مگابایت حجم داشته و در حال حاضر میتوانید آن را در بخش آپدیت نرم افزار در دستگاه اپلی خود دریافت کنید. البته این آپدیت هم همانند iOS 9 در چندین مرحله در دسترس قرار خواهد گرفت و هنوز برای تمامی دستگاه ها ارائه نشده است.

باگ های iOS 9

با اینکه اپل گفته باگ های موجود در نسخه ی قبلی با این آپدیت رفع شده است اما هنوز مشخص نیست که دیگر باگی در آن مشاهده نخواهیم کرد یا هنوز هم برخی نواقص وجود دارند.

نکته ی خوب این به روز رسانی ، آگاه بودن اپل از مشکلات سیستم عامل خود است و قصد دارد تا تمامی آن ها را بر طرف سازد که اگر با این آپدیت مشکلات حل نشدند احتملا آپدیت دیگری هم ارائه خواهد شد.

شما هم از کاربران اپل هستید ؟ نظر شما در مورد سیستم عامل اپل چی هست ؟ بنظرتون اندروید کاربرپسند هست یا سیستم عامل اپل ؟

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  38 درصد از دستگاه های اپل از سیستم عامل iOS 11 استفاده می‌ کنند

نظرات در مورد : اپل باگ های iOS را در نسخه 9.0.1 برطرف کرد.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *