معضلی جدید با نام پوکمون گو / ویدئو هجوم مردم برای گرفتن پوکمون در آمریکا

پوکمون گو

در میان 2.2 میلیون اپلیکیشن موجود برای سیستم عامل اندروید و تعداد میلیونی کمتر یا بیشتر موجود برای سیستم عامل iOS ، امکان پیشرفت و ترقی با ارائه یک نرم افزار جدید شاید بعید و یا بسیار مشکل بنظر برسد، اما اگر ایده ای جدید داشته باشد، همواره جواب خواهد داد!
همان ایده ای که نینتندو در بازی پوکمون گو ارائه کرده و دنیا را تکان داد!

جذابیت و ایده اصلی و شگفت انگیز اصلی این بازی تلفیق کردن دنیای فیزیکی و مجازی با یکدیگر است که کاربر را با یک دنیای جدید آشنا می کند.
برای پیشرفت در پوکمون گو باید تنبلی را ترک کرده و سر به کوچه و خیابان بگذارید، بدین معنی که پس از ورود به بازی و روشن شدن دوربین گوشیتان، در صفحه نمایش مخلوطی از دنیای واقعی و موجودات پوکمون را خواهید دید و این درست زمان است که نقش اصلی شما در بازی شروع می شود!
موجودات پوکمون پدیدار شده را شکار کنید ، هرچه بیشتر، امتیاز بیشتر!
در پوکمون گو ممکن است سر از هر کوه و بیابان و مکانی که پیشتر بدان وارد نشده اید در بیاورید! به عنوان نمونه پوکمون های آبزی در کنار دریا و رودخانه ها هستند، پس لازم است برای دستیابی به امتیاز بیشتر به نقاط مختلف بروید!

پوکمون گوشاید ذکر یک ویژگی و نکته دیگر بازی دلیل محبوبیت آن را به طور کامل برایتان روشن کند.پوکمون ها در بازی بینتهایت نیستند، بدین معنی که در هر مکان و لوکیشن پوکمون گو تنها یک پوکمون وجود دارد و با رسیدن همزمان دو شخص بدانجا، ممکن است برای تصاحب آن دعوایی به راه بیفتد.

این بازی با گیم پلی فوق العاده متفاوتی که ارائه کرده دنیا را متحول کرده، بطوریکه رکوردهای تاریخی و منحصربفرد در فروشگاه iOS و اندروید رقم زده است.
درست همانند عادت همیشگی برای چنین بازی های اعتیادآوری، خانواده های زیادی تنها بخاط یک بازی ساده از هم پاشیده و سمت ها و شغل های زیادی به دلیل اخراج افراد قبلی جایگزین شده است!
بسیاری از دولت ها نیز درباره این بازی محتاط شده اند، مثلا دولت چین مدتی قبل در مورد امکان لو رفتن مکان های خاص نظامی زیرزمینی اش توسط پوکمون گو ابراز نگرانی کرد.

بیشتر بخوانید  پوکمون گو اولین بازی موبایلی که توانست 600 میلیون دلار به جیب بزند

مردم در کشورهای مختلف چنان درگیر این بازی شده اند که در جستجو پوکمون بیشتر به خیابان ها ریخته و با یکدیگر درگیر می شوند.ویدئو زیر که در یکی از شهرهای آمریکا ضبط شده به خوبی بصورت مصور گویای همه چیز خواهد بود.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معضلی جدید با نام پوکمون گو / ویدئو هجوم مردم برای گرفتن پوکمون در آمریکا

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *