ابزار جدیدی برای مدیریت اتصال تبلت و گوشی به اکانت گوگل

ابزار جدیدی برای مدیریت اتصال تبلت و گوشی به اکانت گوگل: اگر شما چند وسیله الکترونیکی مختلف دارید که از یک ایمیل گوگل برای این وسایل استفاده میکنید ممکن است دچار سردرگمی یا دردسر برای کارکردن با این وسایل شده باشید، به تازگی گوگل این مشکل را حل کرده است و یک سرویس جدیدی را برای مدیریت این وسایل معرفی کرده است.

گوگل یک داشبورد جدیدی در بین سرویس های خودش طراحی کرده است که به کمک آن می توانید با استفاده از چندین گوشی هوشمند و تبلت که متصل به اکانت گوگل هستند در مدت 28 روز که رایگان است از آن استفاده کنید. می توانید با انتخاب این دستگاه ها به شما می گوید که دستگاه مورد نظر شما در چه زمانی به اکانت گوگل متصل شده است یا در چه مکانی با آن استفاده شده است یا حتی می توانید این دستگاه ها را از گوگل حذف کنید.

google-device-activity

گوگل همچنین ابزار امنیتی جدیدی را راه اندازی کرده است مانند تنظیم کردن اطلاعات مخاطبین برای بازیابی اکانت خودتان ، که به کاربران کمک می کند تا تنظیمات امنیتی را فعال کنند.

اکانت ها گوگل یکی از مهمترین ابزارهای استفاده کننده در بین کاربران گوگل است که حتی با گوشی و تبلت نیز بسیاری از کارها با این اکانت ها انجام می شود که قطعا مدیریت این اکانت ها از مهم ترین ابزارهای مردم در دنیای مجازی هستند.

منبع : phonedog

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوگل در حال توسعه صفحه کلید و قلم برای پیکسل تبلت

نظرات در مورد : ابزار جدیدی برای مدیریت اتصال تبلت و گوشی به اکانت گوگل

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *