پادویش

محمد علی طاهری و عرفان حلقه

محمد علی طاهری و عرفان حلقه

به گزارش زوم تک به نقل از خبرگزاری فارس : فرقه حلقه جز یکی از فرقه های است که متاسفانه در ایران حدود دو دهه فعالیت نموده است .

 عرفان حلقه و محمد علی طاهری

با توجه به ممنوعیت برگزاری کلاس ها ولی همچنان در قسمت های مختلف ایران کلاس های به رهبری دست پروده های محمد علی طاهری برگزار می شود و افراد ساده لوحی گرفتار این فرقه می گردند.در ادامه این پست خلاصه ی از گفتگو با یک فرد را مشاهده می کنید که 6 سال با عرفان حلقه آشنا شده است .

 

چگونه با این فرقه آشنا شده اید و به کلاس ها ورود پیدا کرده اید؟

این فرد می گوید خانواده اش نیز گاهی در کلاس ها بوده اند و به وسیله یکی از افراد فامیل این آشنایی صورت گرفته است.در آن زمان طاهری نیز آزاد بوده و کلاس نیز برگزار می نموده است.در کلاس گفته می شد که چشم را ببندید و ارتباط بگیرید.

نحوه ی ارتباط گیری چگونه بود و چه زمانی آسیب های متحمل شده برایتان آغاز گردید؟

این ارتباط به این صورت بود که می گفتند چشم ها را ببندید و این ارتباط از سمت خدا می باشد و حرف های دیگر گفته می شود که حلقه رحمانیت عام الهی است.گاهی به پدرم حالات عجیبی دست می داد که آنها ادعا می کردند اینها برون ریزی است.

آیا با دیدن این رفتارها شک نکردید که از این حلقه ها جدا شوید؟

طبق گفته آنها در حلقه اول که حلقه درمان بود فرد را مسخ می کنند.پس آن باید هر چیزی که گفته می شود فرد قبول کند.در اولین ارتباط زمانی که رفتار پدرم را می دیدم بسیار ترسیده بود ولی آنها به ما می گفتند که این ها جن و غول هستند که از بدنش خارج می گردند.

آنها به ما می گفتند که نباید تابلو “وان یکاد…”، “آیت الکرسی” و… در منزلمان باشد.

برای ارتباط گیری چه شرایط خاصی را مطرح می کردند؟

خیلی تاکید می کردند که فضای که در آن زندگی می کنیم ارگانیک پاک باشد.تاکید بر این بود که تابلوهای مانند آیه الکرسی و … نیز در منزل نباشد. گفتند ترم 7 یا 8 که حلقه نماز به شما داده می شود نباید نماز بخوانید.

نام حلقه های دیگری که می گفتند چه بود ؟

تعداد حلقه ها زیاد بود و هر دوره خود چند حلقه و ترم داشت که برخی مثل اسکن دوگانگی؛ همبازی کیهانی؛همبازی کالبدی و چیزهایی عجیب و غریب دیگری….

آیا هر ترم و حلقه توسط یک استاد جداگانه برگزار می شد یا همگی یک استاد بود؟

یک استاد بود که کل دوره را برگزار می کرد و اگر سوالی برای کسی پیش می آمد به ترم بعدی موکول می کرد.با انگیزه خداشناسی و عرفان وارد حلقه شدم ولی به شیطان رسیدم.

سیستم آموزشی کلاس ها چطور بود؟

در پایان هشت ترم هیچ امتحانی گرفته نمی شود تا متوجه شوند فرد آن را فهمیده یا نه. بلکه یک قسم نامه به فرد می دادند که در آن فرد تعهد میداد این نیروها را در جایی دیگری استفاده نکند.

چه شد که از کلاس ها جدا شدید ؟

زمانی که مشاهده کردم حالم خیلی بد است و بدتر می شود از کلاس ها جدا شدم.در کلاس ها چیزی نبود که من را به خدا نزدیک کند یا شناختم را به نسبت خود و دیگران بیشتر نماید.

بسیاری از افرادی میترسند از حلقه جدا شوند بخاطر حالات و اتصال های بعد از آن بود.

سخن آخر : 

در پایان انقدر حال بد را تجربه کرده ام که برای برای طاهری حتی اعدام را کم می دانم.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : محمد علی طاهری و عرفان حلقه

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *