پادویش

نشست خبری مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت 19 خرداد ماه در تهران

اپ تلنت

به گزارش زوم تک به نقل از  روابط عمومی موبیرو، اولین نشست خبری مسابقات برنامه نویسی اندروید "اپ تلنت" سه شنبه 19 خرداد ماه در سالن همایشهای هتل رامتین با حضور برگزار کنندگان این مسابقه (شرکت موبیرو و همراه اول) و جمعی از اساتید دانشگاه تهران و خبرنگاران برگزار خواهد شد. امروزه با گسترش استفاده از دستگاه های هوشمند بخصوص گوشی و تبلت های اندرویدی توسعه دهندگان اپلیکیشن ها برای این سیستم عامل هم بیشتر شده است ، از این رو مسابقات اپ تلنت فرصتی جدید برای توسعه دهندگان در این حوزه است ، این مسابقات برای ارائه جدیدترین دستاورد های برنامه نویسان بهترین فرصت خواهد بود.

نشست خبری مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت

نشست خبری مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت که در 19 خرداد ماه در سالن همایش های رامتین برگزار خواهد شد ، شیوه برگزاری مسابقات و داوری آثار ارائه شده توسط توسعه دهندگان تشریح خواهد شد و درباره زمان برگزاری دوره بعدی مسابقات اطلاع رسانی می شود.

 مسابقات برنامه ­نویسی اندروید AppTalent با هدف توسعه نرم­ افزارهای کاربردی فارسی و تشویق و ترغیب دانشجویان به فعالیت در این حوزه، توسط همراه اول و  موبیرو و با مشارکت دانشگاه تهران برگزار میشود. لازم به ذکر است شرکت کنندگان این مسابقه، میتوانند آثار خود را در 4 حوزه موضوعی زیر ارسال نمایند.

  • Communicaton
  •  M-Commerce
  •   بخش آزاد
  •  بخش ایده ها

برای نفرات برتر جوایز 10 تا 100 میلیون ریالی در نظر گرفته شده و آثار برگزیده برای تجاری سازی از حمایت موبیرو و همراه اول برخوردار خواهند شد.

19 خرداد منتظر پوشش زنده نشست خبری اپ تلنت از زوم تک باشید. اگر شما هم علاقه دارید اطلاعات بیشتری از این مسابقات داشته باشید حتما 19 خرداد پوشش زنده زوم تک از این مراسم را دنبال کنید.

اهداف برگزاری اپ تلنت

شایان ذکر است مسابقه برنامه­ نویسی اندروید اپ تلنت در راستای گسترش اپلیکیشن های کاربردی در ایران بوده و هدف این مسابقات تشویق دانشجویان به فعالیت بیشتر و بهتر در این حوزه است.

می توانید اطلاعات بیشتری را  در وب سایت رسمی موبیرو بدست آورید . / apptalent.ir

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : نشست خبری مسابقات برنامه نویسی اپ تلنت 19 خرداد ماه در تهران

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *