آغاز به کار رسمی مادرشو ابزاری برای خود مراقبتی مادران باردار

مادرشو

مادرشو رونمایی شد ! مادر شو ابزاری بسیار کاربردی برای خود مراقبتی مادران در زمان بارداری است . مادرشو شامل یک وب سایت کاربردی و یک اپلیکیشن کاربردی است که برای مدیریت دوران بارداری ارائه شده است . تهران، شانزدهم بهمن‌ماه، هتل اسکان. اولین سرویس خودمراقبتی برای مادران یا بانوانی که قصد بارداری دارند،‌ موسوم به «مادرشو» طی یک جلسه‌ی خبری رونمایی شد. در این نشست که با حضور جمعی از خبرنگاران و فعالان حوزه‌ی سلامت همراه بود، اهداف سرویس «مادرشو»، آگاهی دادن به زنان، بالا بردن فرهنگ خودمراقبتی و همراهی آنها با اطلاعات اختصاصی‌شده عنوان شد و در ادامه نیز مدیرعامل پدیدار از اهداف بلندمدت و اقدامات این شرکت در آینده خبر داد.


«مادرشو» سایت و اپلیکیشنی در حوزه‌ی سلامت زنان و بارداری است و محتوای آن با هدف بالا بردن آگاهی زنان و القای فرهنگ خودمراقبتی تهیه شده است. شاهین طبری، مدیرعامل شرکت پدیدار، ویژگی‌های این محصول را، صحت، دقت و علمی بودن محتواها، بومی بودن همه‌جانبه و وجود اطلاعات شخصی‌سازی‌شده برای تمام اعضای سایت خواند و در ادامه گفت: «رویای ما همراه کردن زنان در گام‌های رو به تندرستی است و ما معتقدیم که سلامت زنان باردار و زنان در سن باروری، می‌تواند زمینه‌ساز سلامت جامعه‌ی ایرانی شود. آنچه امروز در اختیار زنان قرار می‌گیرد، گام اول ما برای تامین سلامت جامعه است. خانواده‌ی سالم و شاداب هدف ماست که در فازهای بعدی حتماً محصولات دیگری با همین هدف تولید خواهیم کرد. در دسترس بودن، مستند بودن و اختصاصی بودن، از ویژگی‌های «مادرشو» است و این هدف، تنها به همین موارد محدود نخواهد شد.»


زویا نیکنام، دیگر سخنران این نشست و از اعضای تیم پدیدار نیز در مورد اهداف بلندمدت و کوتاه‌مدت این شرکت گفت: «هدف ما این است که با شروع کار، در ابتدا بتوانیم به زنان آگاهی لازم را بدهیم، آنچه را احتیاج دارند به آنها معرفی کنیم و با ابزارهایی که برایشان طراحی کرده‌ایم، بتوانیم برخی از نیازهای آنها در مورد مسائل مربوط به سلامت را پوشش دهیم. در «مادرشو»، ما این امکان را ایجاد کرده‌ایم که با ساخت پرونده‌های الکترونیک برای هر فرد، نکات مربوط به سلامت او را برای خود فرد ارسال کنیم تا بتوانیم به شکلی دائم او را نسبت به سلامت خود مسئول و فعال نگاه داریم.»
در انتهای این مراسم، مدیران و پدید‌آورندگان «مادرشو» تاکید کردند که به نوآوری در زمینه‌ی ابزارهای توسعه‌ی بهداشت و سلامت فردی مبتنی بر فناوری ادامه خواهند داد و رسانه‌ّ‌ها می‌توانند منتظر اخبار بیشتری از مجموعه‌ی پدیدار در زمینه‌ی راه‌حل‌های الکترونیکی سلامت باشند.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  رونمایی از جدیدترین اپلیکیشن خودمراقبتی زنان

نظرات در مورد : آغاز به کار رسمی مادرشو ابزاری برای خود مراقبتی مادران باردار

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *