پادویش

شرکت ال جی

کمپانی ال جی یکی الکترونیکس از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده دستگاه های الکترونیکی و هوشمند می باشد. این شرکت در سال 1958 رسما کار خود را در حوزه الکترونیک و فناوری اطلاعات آغاز کرد. البته نام اولیه این شرکت گلداستار نام داشت.

ال جی گروپ

البته شایان ذکر است کمپانی ال جی الکترونیکس زیر مجموعه شرکت ال جی گروه است که در حوزه های مختلفی از جمله وسایل الکترونیکی، مواد شیمیایی و تجهیزات مخابراتی فعالیت می نماید که یکی از مشهور ترین بخش های فعالیت این شرکت چند ملیتی گروه ال جی الکترونیکس است . مرکز اصلی این شرکت در شهر سئول کره جنوبی قرار دارد ، ال جی دارای دو برج دوقلو در این شهر است که به عنوان مرکز اصلی این شرکت به شمار می آید.

ال جی

افتخارات ال جی در کره

امروزه ال جی یکی از قدرت های تولید کننده گوشی های هوشمند است و می توان گفت در میدان رقابت برند ها یکی از کفه های ترازو در دنیا به حساب می آید. این شرکت تولید دستگاه های الکترونیکی خود را با ارائه اولین رادیو کره در این کشور آغاز کرد و به عنوان یکی از اولین های این صنعت در کره به حساب می آید. این تنها یکی از اقدامات پیشگامانه ال جی در کره بود ، پس از این تولیدات ال جی در سال  ۱۹۶۲ اولین تلفن کره ای ، در ژانویه ۱۹۶۵ اولین یخچال کره ای ، در آگوست ۱۹۶۶ اولین تلویزیون سیاه و سفید کره‌ای و در سپتامبر ۱۹۶۸ اولین تهویه مطبوع کره‌ای را تولید و به دنیای الکترونیک عرضه کرد.

ال جی در کشور کره به عنوان یکی از پیشگامان صنعت الکترونیک در کره به حساب می آید. با گسترش فعالیت های این شرکت در کشور کره مدیران لایق این شرکت تصمیم های بزرگی را گرفتند و دفتر نمایندگی را در ایالات متحده راه اندازی کردند ، شرکت ال جی که در ابتدا با نام های گلدستار و گلدات فعالیت می کرد ادغام شدند  و نام شرکت در مارس ۱۹۹۵ از گلدستار به ال جی الکترونیک تغییر یافت.

پیشرفت های جهانی ال جی

ال جی توانست راه پیشرفت را بخوی طی کند و نتایج شگرفی را در تجارت و فروش خود در کشور های مختلف دنیا بدست آورد.  در سال ۱۹۷۸ این شرکت با صادراتی بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار مقام اول را در صنعت الکترونیک کسب نمود. به دنبال این موفقیت در دسامبر ۱۹۹۱ با صادرات ۲ میلیارد دلار لوازم خانگی مقام نخست را در جهان کسب نمود.

بیشتر بخوانید  نسخه دوم چاپگر جیبی عکس ال جی در CES 2014 رونمایی می شود

تمامی این اتفاقات فعالیت های این شرکت را در دنیای تکنولوژی نوین بیشتر کرد. فعالیت های این شرکت در حوزه تولید گوشی های هوشمند در طی سال های گذشته یعنی سال های 206 تا به امروز گوشی های ارائه شده در این شرکت از پیشرفت زیادی برخوردار بود .

گوشی های هوشمند ال جی

گوشی های هوشمند ال جی در سال 2013 بگونه ای پیشرفت کرد که توانست با ارائه گوشی های هوشمند با صفحه نمایش خمیده توجه بسیاری از کاربران را بسوی خود جلب نماید.  تولید گوشی های هوشمند سری جی ال جی توانست با استقبال مناسبی از کاربران روبرو شود ، و حتی گوشی ال جی جی 2 و ال جی جی 3 این شرکت جزو برترین گوشی های هوشمند جهان انتخاب شد.

در سال 2014 هم گوشی جی 3 این شرکت جزو برترین گوشی های هوشمند 2014 بشمار می رود .

نظر شما در مورد گوشی های هوشمند تولید شده توسط کمپانی ال جی چطور هست ؟ به نظرتون شرکت آسیایی ال جی توانسته خود را در دل کاربران جای کند ؟

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : شرکت ال جی

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *