آنتی ویروس پادویش

هشدار ال جی در مورد صفحات رسمی این شرکت در شبکه های اجتماعی

ال جی

به گزارش روابط عمومی ال جی در ایران در پی انتشار خبر هایی در دنیای اینترنت مخصوصا در شبکه های اجتماعی مبنی بر برگزاری قرعه کشی و اهدای جوایز توسط این شرکت ، ال جی ارتباط این صفحات اجتماعی با این شرکت را تکذیب کرد.

اطلاعیه ال جی در مورد شبکه های اجتماعی این شرکت

در طی اطلاعیه ای که توسط روابط عمومی این شرکت منتشر شد ، این شرکت وجود هرگونه صفحات اجتماعی در لاین و وایبر را تکذیب کرده و اعلام کرد ال جی هیچ صفحه ای در شبکه های اجتماعی مذکور ندارد. همچنین تمامی مراسم و رویداد های این شرکت در وب سایت رسمی این شرکت به آدرس اینترنتی www.lg.com/ir منتشر می شود.

پایگاه های اینترنتی رسمی ال جی

این شرکت در این اطلاعیه آدرس اینترنتی وب سایت ها و صفحات اجتماعی خود را بصورت زیر اعلام کرده است :

وب سایت رسمی کمپانی ال جی در ایران : www.lg.com/ir

وبلاگ رسمی ال جی : lgblog.ir

اینستاگرام ال جی : www.instagram.com/iranlge/

صفحه آپارات ال جی  : www.aparat.com/lg

کمپانی ال جی اعلام کرد هیچگونه مسئولیتی در قبال صفحات مشابه جعلی با نام این شرکت ندارد و تنها صفحات رسمی مذکور مورد تایید این شرکت می باشد.ال جی ضمن اعلام محفوظ بودن حق پیگیری سوءاستفاده از نام این شرکت در شبکه‌های اجتماعی ، از تمامی کاربران و مشتریان خود تقاضا دارد مراقب سودجوئی‌های احتمالی صفحات جعلی ذکر شده در شبکه های اجتماعی لاین و وایبر باشند.

تاریخچه ال جی :

کمپانی ال جی الکترونیکس زیر مجوعه شرکت ال جی گروه است که در حوزه های مختلفی از جمله وسایل الکترونیکی، مواد شیمیایی و تجهیزات مخابراتی فعالیت می نماید که یکی از مشهور ترین بخش های فعالیت این شرکت چند ملیتی گروه ال جی الکترونیکس است . مرکز اصلی این شرکت در شهر سئول کره جنوبی قرار دارد ، ال جی دارای دو برج دوقلو در این شهر است که به عنوان مرکز اصلی این شرکت به شمار می آید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  پیام های ترور چگونه در شبکه های اجتماعی پخش میشوند؟

نظرات در مورد : هشدار ال جی در مورد صفحات رسمی این شرکت در شبکه های اجتماعی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *