پادویش

ال جی از محصولات جدید خود در سری LG SIGNATURE در ایفا 2018 رونمایی میکند.

lg signator

سری لوازم خانگی LG SIGNATURE جزو لوکس ترین و زیبا ترین محصولات شرکت الجی به شمار می رود. این شرکت جدید ترین محصولات این سری از محصولات خود را در نمایشگاه اسپانیا ایفا 2018 رونمایی می کند.

الجی محصولات جدیدی از جمله خشککن و یخچال پایین فریزر را برای اولین بار پس از سال 2016، به سری LG SIGNATURE اضافه نمود.

الجی الکترونیکس در نمایشگاه IF 2018 از محصولات جدید سری LG SIGNATURE خود شامل محفظه نگهداری نوشیدنی، خشک کن و یخچال پایین فریزر رونمایی خواهد کرد.
محصولات سری LG SIGNATURE که در سال 2016 رونمایی شدند از مفهوم «The Art of Essence » در فلسفه خود الهام گرفتهاند. این محصولات تمام ویژگیهایی که باعث میشود از روح برند فاصله گرفته شود را حذف کرده و به همین خاطر توانسته محصولات را با ظاهری بسیار زیبا و ساده و در عین حال با برترین فناوریها و کیفیت در اختیار مشتریان گذاشته و حس خاص بودن به آنها بدهد.
محفظه نگهداری نوشیدنی سری LG SIGNATURE با قاب فلزی درخشان خود میتواند تا 65 بطری را در خود جای داده و از فناوری هایی نوآورانهای نظیر کنترل دمای چندحالته برای انواع نوشیدنیها بهره میبرد. یخچال کشویی قرار گرفته در این محفظه با بالابر خودکار به کاربر این امکان را میدهد تا با یک کلید به نوشیدنیها دسترسی بسیار راحتی داشته باشد. همچنین این محفظه به فناوری تشخیص صدا مجهز شده که به وسیله آن میتوان درب یخچال را باز کرد و یا نور داخل یخچال را روشن کرد و بدون بازکردن درب محفظه داخل آن را نگاه کرد. امری که جلوی هدر رفتن سرما و یا صدمه زدن نور خورشید به نوشیدنیها را خواهد گرفت.
خشککن بسیار پیشرفته برای اولین بار به سری محصولات LG SIGNATURE اضافه شده است. این خشککن با ظرفیت 10 کیلوگرم میتواند میزان لباسهای قرار گرفته در داخل خود را تشخیص داده و بدون نیاز به دخالت کاربر تنطیمات خود را با میزان وزن هماهنگ کند. قابلیت خشککردن مداوم با کمک سیستم تمیزکننده خودکار میتواند به صورت مدام در بالاترین میزان بهرهوری کار کند. چرا که این سیستم از بخار برای جلوگیری از جمع شدن کرک و پرز استفاده میکند.
یخچال پایین فریز جدید LG SIGNATURE از طیف وسیعی از ویژگیهای پیشرفته از جمله بالابر خودکار کشو برای دسترسی راحتتر به مواد غذایی بهره میبرد. درب خودکار بازشو این محصول نیز وقتی کسی به یخچال نزدیک میشود او را حس کرده و کاملا باز میشود. این قابلیت به خصوص برای کسانی که دستشان پر از مواد غذایی گوناگون است و نمیتوانند درب یخچال را باز کنند، بسیار کاربردی و ایدهآل است.
آقای Song Dae-hyun رئیس بخش لوازم خانگی و محصولات تهویه هوای ال‌جی میگوید: تمام هدف محصولات LG SIGNATURE ترکیب طراحی زیبا با آخرین فناوریهای روز و وفادار ماندن به ذات محصول است. گسترش سری محصولات LG SIGNATURE به هفت محصول، به مصرفکنندگان این امکان را میدهد تا از لوازم خانگی منحصر به فردی که با هنر خاصی ساخته شدهاند لذت ببرند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ال جی از محصولات جدید خود در سری LG SIGNATURE در ایفا 2018 رونمایی میکند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *