برند Zuk از کمپانی Lenovo نمونه ایی از گوشی های شفاف را به نمایش می گذارد

برند Zuk از کمپانی Lenovo نمونه ایی از گوشی های شفاف را به نمایش می گذارد

اوایل این هفته، دیدیم که کمپانی لنوو اولین گوشی از برند Zuk خود را، که تنها به صورت آنلاین به فروش می رسد، به نام Zuk Z1 عرضه کرد. این شرکت نمونه ی اولیه گوشی هوشمندی را به نماش گذاشت که شاید بتوان جالب ترین نکته راجع به آن را نمایشگر پشت نما دانست.

در سری عکس هایی که از طریق Weibo از مراسم معرفی گوشی Z1 در روز سه شنبه منتشر شد، این نمونه ی اولیه که قاب باریک ترین نسبیت به کوشی های معمولی دارد و نمایشگر آن بیشتر شبیه یک شیشه است، به نمایش گذاشته شد. گفته می شود که در این نمونه ی اولیه تقریبا تمام برنامه های روی نماشگر شفاف اجرا می شوند مانند، نمایش عکس ها، تماس، اجرای موسیقی و بسیاری دیگر از قابلیت های یک گوشی هوشمند معمولی.

در حالی که هنوز هیچ اطلاعاتی از این نمایشگر شفاف منتشر نشده است، تصاویری که از این نمونه ی اولیه ی گوشی Zuk در دسترس است تراکم پیکسلی بالایی را نشلن نمی دهند. البته نیازی به گفتن نیست که از آن جایی که این فقط یک نمونه ی اولیه است نمی توان انتظار داشت که همین محصول به زودی وارد بازار می شود، حداقل نه تا سال آینده. به علاوه، تکنولوژی لازم برای تولید نمایشگر های شفاف هنوز به طور گسترده در دسترس نیست.
برند زوک کمپانی لنوو، با به نمایش گذاشتن نمونه ی اولیه ی یک گوشی با نمایشگر شفاف، مستقیما تبدیل به رقیبی برای شرکت هایی مانند سامسونگ و ال. جی تبدیل شده است که هر دو نمونه های اولیه ای از گوشی هایی با نمایشگر های خمیده، شفاف، و نمایشگر هایی با قاب های باریک را در گذشته به نمایش گذاشته اند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : برند Zuk از کمپانی Lenovo نمونه ایی از گوشی های شفاف را به نمایش می گذارد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *