پادویش

تولید بالای گوشی های لنوو نسبت به کامپیوترهای این شرکت

شرکت بزرگ Lenovo در گذشته نه چندان دور ، در زمینه کامپیوترهای شخصی و ساخت لپ تاپ یکی از زمینه های اصلی این شرکت بود، اما به تازگی طبق گزارش های اعلام شده تولید و طراحی گوشی های هوشمند ساخت این شرکت نسبت به کامپیوترها پیشی گرفته است.

این شرکت فناوری چینی طبق گزارش ها ، هر ساله 39 درصد تولید گوشی های خود را افزایش می دهد و تا آنجا که به رقم 15.8 میلیون دستگاه رسیده است و این در حالی است که دستگاه های کامپیوتر این شرکت رقمی بالغ بر 14 .5 میلیون است که نشان می دهد برنامه اصلی این شرکت در ساخت گوشی های هوشمند است که این خود بازار ویژه ای را برای این شرکت به همراه آورده است.

البته این شرکت این رقم بالای فروش گوشی های هوشمند را از گوشی های پرچمدار خود یعنی Vibe Z2 نیز بدست آورده است که نقش زیادی در این رقم دارد. طبق گفته ها این شرکت یکی از بزرگ ترین شرکت های ساخت تلفن هوشمند در چین است.

شرکت لنوو در حال حاضر 20 درصد از سهم بازار کامپیوتر در جهان را داراست و حوزه تبلت های این شرکت با رشد 67 درصدی به رقم 2.3 میلیون دستگاه در سال رسیده است. این رقم کافی است که این شرکت تبدیل به سومین تولید دهنده تبلت در کنار سامسونگ و اپل شود.

منبع : engadget

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تبلت 9 اینچی لنوو Tab M9 معرفی شد

نظرات در مورد : تولید بالای گوشی های لنوو نسبت به کامپیوترهای این شرکت

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *