iMac نسل جدید با نمایشگر بزرگ اپل امسال معرفی نمی شود

iMac نسل جدید با نمایشگر بزرگ اپل امسال معرفی نمی شود

شرکت اپل در نظر دارد هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را معرفی کرده و راهی بازار کند. در این بین باید انتظار داشت iMac نسل جدید با نمایشگر بزرگ در سال 2022 از راه برسد و مشخصات کلیدی قابل توجهی دارد.

درست مانند نحوه اعلام اپل برای M1 iMac بعداً ، به گفته یک خبرچین ، نسخه بزرگتر آن در سال 2022 وارد بازار می شود ، نه در سال 2021. گرچه دلایل زیادی در پشت این پیش بینی وجود دارد ، اما یکی از آنها ممکن است این باشد که این شرکت می خواهد فروش M1X MacBook Pro را افزایش دهد

اگرچه شنیدن برنامه های شایعه شده اپل از طرفdylandkt ناامیدکننده است ، اما راه اندازی iMac و MacBook Pro می تواند توجه هر دو محصول را از بین ببرد ، به این معنی که هر دو دسته به همان اندازه توجه نخواهند کرد. این می تواند یکی از دلایلی باشد که اپل بعداً M1 iMac را راه اندازی کرد و همانطور که می دانید از همان سخت افزار داخلی که قبلاً راه اندازی شده بود بهره می برد.

خوشبختانه ، کسانی که واقعاً می خواهند این تجربه دسک تاپ با صفحه نمایش بزرگتر را داشته باشند ، می توانند هر M1X MacBook Pro را به یک مانیتور خارجی متصل کنند و اگر نمی خواهید رایانه ای تمام روز را حمل کند ، به یاد داشته باشید که همان نکته سنجی در Q4 ، 2021 گفته است ، اپل M1X Mac mini را معرفی خواهد کرد. تاخیر در عرضه بزرگتر Apple Silicon iMac نشان می دهد که آن نیز دارای مشخصات مشابه مدل های M1X MacBook Pro است ، صرفه جویی در نمایشگر بزرگتر و سایر تفاوت های قابل توجه.

با این حال ، طبق گزارش قبلی ، انتظار می رود بزرگتر “All in One” با چیپ ست M2X اپل ارائه شود. در این مرحله مشخص نیست که M2X یا M1X همان چیپست هایی با نام های مختلف یا سیلیکون کاملاً سفارشی جداگانه هستند ، اما اگر اپل iMac بزرگتر را نسبت به مدل های بعدی MacBook Pro قدرتمندتر کند ، تعجب خواهیم کرد.

در اخبار مرتبط ، شایعه شده است که اپل در حال کار بر روی چیپ ست M2 خود است که ممکن است در MacBook Air 2022 آغاز به کار کند و در نیمه دوم سال آینده عرضه شود. انتظار می رود چیپست آینده با همان پروسه ساخت A15 Bionic ساخته شود ، به این معنی که در مقایسه با M1 باید انتظار عملکرد و بازدهی کمی افزایش داشته باشیم.

بیشتر بخوانید  اپل معتقد است iOS به کلون اندروید تبدیل می شود

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : iMac نسل جدید با نمایشگر بزرگ اپل امسال معرفی نمی شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *