صدور مجوز ارائه اینترنت رایگان به مردم ایران از سوی امریکا نهایی شد

ارائه اینترنت رایگان

صدور مجوز ارائه اینترنت رایگان به مردم ایران از سوی امریکا : امریکا اخیرا مجوزی را صادر کرده است که در رابطه با ارائه اینترنت رایگان به مردم ایران می باشد. دفتر کنترل دارایی های خارجی آمریکا در یک اقدام تقریبا عجیب و با هدف مداخله جویانه ، این مجوز را به شرکت ها داده است که اینترنت رایگان را در کشور ایران دائر نمایند.

اوفک (دفتر کنترل دارایی‌های خارجی آمریکا) ، که در رابطه با ایران ، تحریم های وسیعی را لحاظ نموده ، اخیرا مجوزی به شرکت ها ارائه کرده تا بتوانند به مردم ایران ، اینترنت رایگان را ارائه نمایند.

اطلاعیه وزارت خزانه داری آمریکا در رابطه با ارائه اینترنت رایگان

وزارت خزانه دارای ایالات متحده امریکا ، اطلاعیه را انتشار داده است که طی آن نشان داده شده ، دولت امریکا طبق تعهد خود برای پشتیبانی کردن از حقوق آزادی بیان مردم ایران ، این اقدام را انجام میدهد.

البته در این اطلاعیه ، علاوه بر مجوزها و راهنمایی های که برای شرکت ارائه شده بلکه اینگونه قید شده که آمریکا به برقراری جریان آزاد اطلاعات که از مردم ایران از طرف دولت سلب شده است ، تاکید داشته است.

هم اکنون نمی توان در این رابطه نظر قطعی را ارائه داد بلکه باید منتظر ماند و دید که این ادعای امریکا مبنی بر ارائه اینترنت ازاد در کشور ایران تا چه حدی صحت داشته و آیا در صورت عملی شدن این موضوع ، مسئولان ما اجازه میدهند که این اتفاق رخ دهد یا خیر؟

صدور مجوز ارائه اینترنت رایگان به مردم ایران از سوی امریکا : اینترنت یکی از بانفوذترین تکنولوژی های است که توانسته است در زندگی انسان ها ، نقش مهمی داشته باشد و به عنوان تکنولوژی ارتباطی محسوب می شود. امروزه نقش آن به گونه ی تبدیل شده که نمی تواند دیگر زندگی را بدون آن ، ادامه داد چون بسیاری از کارها توسط اینترنت ، اجرا می شود.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  فروش ویژه مودم دی لینک به همراه 3 ماه اینترنت رایگان

نظرات در مورد : صدور مجوز ارائه اینترنت رایگان به مردم ایران از سوی امریکا نهایی شد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *