آنتی ویروس پادویش

از آیفون 8 چه خبر ؟ آیا در سال 2017 عرضه می شود ؟

آیفون 8

اکنون در منابع و سایت ها شایعاتی پخش شده اند .گویا در سال 2017 ما شاهد آیفون 8 از طرف اپل خواهیم بود . البته چنین شایعاتی در قبل نیز منتشر شده بود ؛ اما اپل به روند همیشگی خود ادامه داده بود . بر اساس نقل ها اپل امسال iPhone 7 را عرضه خواهد کرد و در ساال بعد از عرضه ی نسخه S این محصول خودداری خواهد کرد .

یکی از تحلیل گران فناوری با نام Mark Moskowitz سخنانی را در این باره گفته است . ادعا او بر این اساس بوده که اپل شاید دچار کمبود نو آوری شود و در آیفون 7 فقط تغییراتی کوچک و جزئی مانند حذف جک 3.5 میلی متری صدا و تغییر در ضخامت گوشی ایجاد کند . برای همین ما در سال 2017 شاهد iPhone 8 خواهیم بود .

او اعتقاد دارد اپل در iPhone 8 قصد دارد انقلابی به پا کند . یکی از این دگرگونی ها به احتمال نمایشگری های OLED خواهد بود که اپل روی آن حساب ویژه ای باز کرده و سفارش های بالایی نیز داشته خواهد بود . در ادامه می توان به دیگر امکاناتی که در آیفون 8 شاهد آن خواهیم بود اشاره کرد . شارژر وایرلس ( بی سیم ) و بدنه ی متقاوت با روکش شیشه ای ! حتی شایعاتی وجود دارد که می گویند اپل به سنت دیرینه خود دکمه ی Home هم پشت خواهد کرد و در محصول جدید خبری از آن دکمه ی همیشگی نخواهد بود .

طبق گفته ی آقای Mark Moskowitz اگر این شایعات عملی شود اپل با روانه کردن iPhone 8 به بازار می تواند سودی 10.3 درصدی کند . اما شاید هم اپل به همه ی شایعات پشت کند و محصول خود را مانند محصولات قبلی با پیشرفت در سخت افزار منتشر کند . باید تا سال 2017 منتظر باشیم و ببینیم اپل چه سیاستی را برای محصول های جدید خود پیش خواهد گرفت . شاید هم اگر ایده ها درباره ی iPhone 8 عملی شود بازخورد مناسبی دریافت نکند ، زیرا طرفداران اپل به اصول خود پایبند هستند و شاید نتوانند با آیفون جدید ارتباط برقرار کنند .

به نظر شما اپل ایده ی iPhone 8 را عملی خواهد کرد ؟

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  پنل های Micro-OLED سونی موجب افزایش قیمت ویژن پرو شدند

نظرات در مورد : از آیفون 8 چه خبر ؟ آیا در سال 2017 عرضه می شود ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *