تصاویری از استفاده IOS در خودروهای سواری

به تازگی بعد از این که اندروید در نمایشگاه امسال لاس وگاس از کاربرد اندروید در ماشین های سواری خبر داد ، این بار نوبت به آی او اس اپل شده است که در آینده استفاده از این تکنولوژی را در خودروهای سواری افزایش دهد.

iOS-in-The-Cars

وقتی که IOS 7 سال گذشته معرفی و رونمایی شد ، اپل از یکی از ویژگی ها و امکانات این سیستم عامل یعنی کاربرد آن در ماشین های سواری پرده برداشت. مدیر عامل شرکت اپل “تیم کوک” گفته بود که این یکی از مهم ترین سیستم های اپل در تکنولوژی است که در این سطح بزرگی اجرا می شود.

ios-in-the-car-1

بعد از این که تعدادی تصویر در سایت رسمی آی او اس منتشر شد ، این گونه به نظر رسید که قضیه فراتر از آن چیزی است که تصور می شد و تفاوت هایی بین تصاویری که اپل بطور رسمی منتشر کرده بود و یکی از سایت ها فاش کرده وجود داشت.

یکی از توسعه دهندگان IOS تصاویری را در توییتر خودش توییت کرده است که توضیح زیادی در این مورد نداده است.

اما چیزی که از این تصاویر مشخص می شود این است که نسخه ارائه شده در ماشین ها از نوع بتا 4 است که یکی از جدیدترین آپدیت های IOS 7.1 می باشد که دو روز گذشته منتشر شده است.

ios-in-the-car-2

از تصاویر مشخص است که استفاده ای که از این سیستم عامل در خودرو ها خواهد شد سیستم مسیریابی با کمک نقشه سه بعدی اپل است که توسط سیستم GPS کنترل می شود. اما این سیستم عامل قبل از این که برای مسیریابی انتخاب شود یکی از بهترین وسایلی خواهد شد که می توان در خودرو فقط به کمک لمس انگشتتان مکالمه خود را قطع یا وصل کنید یا حتی می توانید به پیامک های خود پاسخ دهید.

ios-in-the-car-3

شرکت های خودروسازی مانند هوندا ، آکورا ، ب ام و و بسیاری شرکت های دیگر بیشتر مایل به استفاده از این سیستم عامل اپل در خودرو های 2014 جدید خود هستند و در آینده ای نزدیک شاهد این خواهید بود که به کمک لمس کردن انگشت بر روی صفحه نمایش خودرو خودتان می توانید خیلی از کارها را انجام دهید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید   قابلیت های ورژن جدید اسکایپ

نظرات در مورد : تصاویری از استفاده IOS در خودروهای سواری

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *