پادویش

با ویژگی Layout اینستاگرام به استوری خود کلاژ اضافه کنید

اینستاگرام در این ماه های اخیر بروز رسانی های بسیار زیادی منتشر کرده است که البته هرکدام از آن ها دارای ویژگی های جدید و جذاب هستند. اینبار یکی از این ویژگی های جدید اینستاگرام به قسمت استوری ختم می شود که در ادامه برای شما معرفی کرده ایم، با زوم تک همراه باشید. امروز اینستاگرام از ویژگی های جدید Layout استفاده می کند که به شما امکان می دهد چندین عکس را در یک استوری گنجانید. وقتی دوربین Stories را باز می کنید و گزینه Layout را انتخاب می کنید، می توانید بین دو تا شش عکس را انتخاب کنید تا در یک کولاژ ترکیب شوند سپس آن را منتشر کنید. به همین ترتیب با ویژگی Layout اینستاگرام به استوری خود کلاژ اضافه کنید !

فرادرس

با ویژگی Layout اینستاگرام به استوری خود کلاژ اضافه کنید

ویژگی Layout جدیدترین ویژگی از نسخه جدید اینستاگرام بوده که به بخش استوری های این شبکه اجتماعی مربوط می شود. ماه گذشته، شاهد اضافه شدن ویژگی های جدید برای بخش استوری اینستاگرام بوده ایم که یکی از آن ها قابلیت Reels می باشد. این ویژگی استوری اینستاگرام شبیه به برنامه تیک تاک است. همچنین اینستاگرام حالت Create را هم به استوری اضافه کرده که بسیار شبیه به اسنپ چت می باشد.

با ویژگی Layout اینستاگرام به استوری خود کلاژ اضافه کنید

استوری ها قسمت مهمی از اینستاگرام هستند. در ماه های اخیر برنامه تیک تاک محبوبیت بسیار بالایی بین کاربران پیدا کرده که میتواند برای شبکه اجتماعی اینستاگرام خطرناک باشد چرا که تیک تاک به سرعت به سومین شبکه اجتماعی محبوب در جهان تبدیل شده است. به همین خاطر اینستاگرام سعی دارد تا با ارائه ویژگی های جدید، کاربران را دوباره به سمت خود جذب کند. در صورتی که هنوز این ویژگی جدید استوری را برای اینستاگرام خود دریافت نکرده اید، وارد گوگل پلی و یا اپ استور خود شده و برنامه اینستاگرام خود را بروز رسانی کنید تا شما هم شامل این ویژگی جدید و جذاب شوید.

منبع : yahoo.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : با ویژگی Layout اینستاگرام به استوری خود کلاژ اضافه کنید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *