پادویش

اینستاگرام از کاربران جدید خواسته است تا تاریخ تولد خود را ارائه دهند

اینستاگرام از کاربران جدید خواسته است تا تاریخ تولد خود را ارائه دهند

اینستاگرام اکنون با ایجاد اکانت، از تمام کاربران جدید درخواست ارائه تاریخ تولد خواهد داشت. این شرط جدید ممکن است از امروز شروع شود و به نظر میرسد به سمت ایجاد “تجربیات متناسب با سن” هدایت می شود. از آنجایی که اینستاگرام از کاربران جدید خواسته است تا تاریخ تولد خود را ارائه دهند ، این شرکت در یک وبلاگ گفت که سن کاربر می تواند چندین تنظیمات حریم خصوصی توصیه شده را ایجاد کند یا اطلاعاتی را در مورد نحوه ایمن ماندن آنلاین ایجاد کند. روزهای تولد برای سایر کاربران مخفی می شوند و کاربران فعلی هم اکنون دیگر نیازی به اضافه کردن تاریخ تولد خود ندارند. کاربران برای پیوستن به این شبکه اجتماعی محبوب حداقل باید 13 سال سن داشته باشند. تاکنون از کاربران جدید خواسته نشده است که تاریخ تولد خود را اضافه کنند، مگر در مواردی که افراد حساب های فیس بوک و اینستاگرام خود را با یکدیگر ادغام کرده اند. افراد خردسال و نابالغ در اتحادیه اروپا نیز باید تاریخ تولد خود را وارد کنند تا فیسبوک بتواند طبق آیین نامه عمومی حمایت از داده ها (GDPR) عمل کند.

فرادرس

اینستاگرام از کاربران جدید خواسته است تا تاریخ تولد خود را ارائه دهند

براساس گزارش رویترز، علاوه بر درخواست تاریخ تولد، این شرکت همچنین به مردم اجازه میدهد تا پیام هایی را از افرادی که دنبال نمی کنند مسدود کنند و همچنین به حساب های بیزنسی و خلاقان این امکان را میدهند که افراد زیر سن قانونی را برای مشاده پست های خود محدود کنند. اینستاگرام به سرویس خبری گفت که تاریخ تولدها را بررسی نمی کند، اما فکر می کند که مردم در مورد روزهای تولد خود صادق هستند و ممکن است در نهایت به هوش مصنوعی اعتماد کند تا به تعیین تاریخ تولد کاربران کمک کند. کارمندان اینستاگرام می توانند با مشاهده پست هایی که مربوط به تبریک تولد هستند، سن کاربران را تقریباً تخمین بزنند. این شرکت همچنین یک نرم افراد یادگیری ماشین خود را برای پیش بینی سن و جنسیت کاربران آموزش داده است. این نرم افزار با مشاهده پست هایی که کاربران ارسال رده و همینطور برچسب های آن ها، سن و جنسیت آن ها را تشخیص میدهد.

اینستاگرام از کاربران جدید خواسته است تا تاریخ تولد خود را ارائه دهند

به طور کلی، قانون گذاران و کاربران، به دلیل توجه افراد کم سن و سال اینستاگرام را زیر نظر گرفته اند. در این وضعیت، نوجوانان از خشونت و زورگویی شکایت داشته اند، به همین خاطر می توان گفت که شاید تایید سنی بتواند به اینستاگرام کمک کند تا تجربه کاربری بهتری را به این دسته از کاربران بدهد. همچنین می تواند اطمینان حاصل کند که افراد زیر سن قانونی، تبلیغات الکلی یا تبلیغات دیگری را که برای کاربران جوان تر مناسب نیست، نمی بینند.

منبع : theverge.com

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : اینستاگرام از کاربران جدید خواسته است تا تاریخ تولد خود را ارائه دهند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *