پادویش

افزایش ناگهانی رزلوشن تصاویر تا 1080 پیکسل در اپلیکیشن اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام روی کامپیونر

اینستاگرام در حال افزایش سایز تصاویری است که کاربران از طریق اپلیکیشن های  موبایل خود به پست می گذارند. نتیجه آن رونمایی از یک سرویس به اشتراک گذاری عکس است که جزئیات بیشتری از عکس ها را به نمایش می گذارد.

افزایش کیفیت اپلیکیشن اینستاگرام

سخنگوی اینستاگرام در روز دوشنبه اظهار داشت: iOS و اپلیکیشن های اندروید در حال بروزرسانی تصاویر در سایز  پیکسل هستند. او همچنین اضافه کرد که هم اکنون، کاربران باید این بروزرسانی ها را در اختیار داشته باشند و در پایان گفته های خود بیان کرد که اینستاگرام نیز مدتی است این بروزرسانی ها را آغاز کرده و انتظار می رود این پروسه به اتمام رسیده باشد.
سخن گوی اینستاگرام با بیان اینکه ورژن این رزلوشن بهبودیافته از طریق مرورگرهای دسکتاپ نیز در دسترس کاربران قرار خواهدگرفت؛ سخن را کوتاه کرد.

اینستاگرام از سال 2010 آغاز بکار کرد .

اینستاگرام در شروع کار خود در سال 2010، ماکزیمم سایز تصاویر را به  پیکسل محدود کرده بود زیرا در آن زمان، بیشتر موبایل ها قابلیت گرفتن عکس های خیلی بزرگتر از این اندازه را نداشتند. اما با گذشت زمان و مجهز شدن تلفن های هوشمند به دوربین های خیلی بهتر، این محدودسازی رفته رفته مورد نارضایتی  مردم قرارگرفت.
این حد جدید تعیین شده، اولین بار در روز جمعه، توسط افرادی که منابع اینستاگرام را مرور می کردند؛ امتحان شد.
اینستاگرام که در سال 2012 توسط کمپانی فیس بوک به قیمت 1 بیلیون دلار خریداری شد؛ ادعا می کند که هم اکنون، ماهانه حدود  300میلیون کاربر فعال دارد.

این رو میدونستید که اپلیکیشن اینستاگرام رو میتونید به کامپیوتر های خانگی هم نصب کنید و استفاده نمایید ؟ پیشنهاد میکنم آموزش نصب اینستاگرام روی کامپیوتر رو از بخش چگونه و چطور زوم تک بخوانید تا نحوه نصب اینستاگرام روی کامپیوتر رو یاد بگیرید. اگر هر سوال دیگری در مورد اینستاگرام داشتید در بخش نظرات این پست بپرسید تا پاسخ داده شود.

منبع : Pcworld

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  رونمایی اینستاگرام از پلتفرم IGTV

نظرات در مورد : افزایش ناگهانی رزلوشن تصاویر تا 1080 پیکسل در اپلیکیشن اینستاگرام

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *