HydroBee وسایل شما را با آب شارژ می کند !

هیچ چیزی بهتر از طبیعت و گوش دادن به آواز پرندگان و شرشر آب رودخانه نیست . انسان ها نیز می توانند از این طبیعت نیز به نحو احسنت خصوصا در حوزه فناوری استفاده کنند. شرکت KickStarter جدیدا یک وسیله ای به نام HydroBee ساخته است که با استفاده از خود طبیعت یعنی گردش آب می تواند وسایل مورد نظر خودتان را شارژ کند.

HydroBee

این وسیله یک وسیله شناور به صورت پیکانی شکل است که تقریبا یک فوت درازا دارد. در پشت این وسیله یک پروانه قرار داده شده اما در واقع این پروانه برای تولید الکتریسیته درست نشده است. قلب این وسیله یک باتری است که وصل می شود و پروانه پشت این وسیله را می چرخاند. وقتی که احتیاج داشته باشید که وسیله خود را شارژ کنید کافی است که باتری را از HydroBee خارج کنید و به وسیله USB به وسیله مورد نظر خودتان وصل کنید.

[hdwplayer id=6]

ایده اصلی این وسیله این است که وقتی نزدیک یک رودخانه یا درون قایق هستید بتوانید وسایل خود را شارژ کنید. تمام سخت افزار این وسیله از باتری توربین ساخته شده است که می توان آن را درون هر چیزی که از آن آب خارج می شود انداخت و برق تولید کرد. تمام وسایل و کل این شارژر قیمتی در حدود 78 دلار دارد که قرار است در ماه مارس 2014 روانه بازار شود.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  روش های جالب برای شارژ سریع گوشی های هوشمند

نظرات در مورد : HydroBee وسایل شما را با آب شارژ می کند !

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *