گوشی HTC One M8 این بار با سیستم عامل ویندوز فون

گوشی HTC One M8 یکی از پرچمداران شرکت اچ تی سی است که تاکنون ساخته شده و بخاطر برخی امکانات و ویژگی های منحصر به فردی که در این گوشی قرار گرفته است طرفداران زیادی را به خود جلب کرده، شاید این گوشی به همراه سیستم عامل اندروید جذابیت زیادی داشته باشد اما می تواند سیستم عامل عامل دیگری نیز جذابیتی برای این گوشی به همراه داشته باشد.

شرکت اچ تی سی به تازگی از نسخه ویندوز فونی HTC One M8 رونمایی کرده است که این گوشی را به سمت دنیای ناشناخته دیگری برده است. با این کار شرکت اچ تی سی اولین شرکتی خواهد بود که گوشی اندرویدی را تبدیل به ویندوز فون کرده است و برای طرفداران اندروید این گوشی مانند غریبه ها می باشد. امکانات زیادی را در این نسخه ویندوز فونی قرار داده است که در مقایسه با سایر گوشی های ویندوز فون مانند نوکیا تفاوت های زیادی پیدا کرده است.

از ویژگی های این گوشی ، استفاده از IR Blaster به همراه اپلیکیشن تلویزیونی می باشد و همچنین در جلوی گوشی نیز از اسپیکر استفاده کرده است. من اطلاع زیادی از گوشی های ویندوزی ندارم اما تا آنجایی که اطلاع داریم اولین گوشی ویندوز فونی است که دارای کلید های نرم افزاری می باشد.

اگر شرکت اچ تی سی موفق به فروش بالای این گوشی شود در آینده نیز شاهد گوشی های بیشتری با این سیستم عامل از این شرکت و سایر شرکت های ساخت تلفن همراه خواهیم بود و به عبارت دیگر اگر گوشی های پرچم داری مانند M8 دارای این سیستم عامل شود قطعا طرفداران زیادی به سراغ این گوشی ها می آیند.

منبع : HTC

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نگاهی کوتاه به گوشی هوشمند HTC Desire 816

نظرات در مورد : گوشی HTC One M8 این بار با سیستم عامل ویندوز فون

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. ویندوز فون اشتباس ، فقط “ویندوز” ، تدبیر جدید مایکروسافت این هستش که نام گذاری و شماره گذاری ویندوز رو برداره و فقط به اسم ویندوز وارد بازار بشه