درز اطلاعاتی از کروم بوک جدید HP

درز اطلاعاتی از کروم بوک جدید HP

تاکنون شایعات مختلفی درباره کروم بوک نسل بعدی HP با اسم رمز Coachz منتشر شد. گفته می شود این تبلت کروم بوکی ویژگی های بزرگ در خود دارد که از جمله باید به پردازنده Snapdragon 7c در کنار صفحه نمایش پروضوح 2:3، پشتیبانی از قلم مغناطیسی با بدنه و نمایشگر 11 اینچی اشاره کرد.

در حالی که تاکنون مشخص نبود تولیدکننده تبلت مورد اشاره کیست، اکنون آشکار شده HP قرار است تولیدکننده تبلت کروم بوکی رده بالا Coachz باشد. هرچند این عنوان نهایی نیست و قرار است با یک نام دیگر رو به رو باشیم.

گفته می شود این تبلت دارای پایه ای بوده و همچون سرفیس پرو ساختاری پایه محور دارد. همچنین باید همانند لپ تاپ Dell Latitude 5400/5300 Chromebook Enterprise آن را منعطف بدانیم که ویژگی های بزرگی در خود دارد.

Coachz یک تبلت کروم بوکی قدرتمند از اچ پی است و تاکنون تنها شایعه شده بود این برند قصد تولید Coachz را دارد. تبلتی که می تواند نظر علاقمندان به کروم بوک را جلب کند و طراحی باکیفیت هم باید در آن شاهد باشیم.

اطلاعات بیشتری از Coachz اچ پی در دست نیست و نباید به شایعات بی اساس پرداخت. پیش بینی می شود Coachz اواخر امسال رونمایی شود، هرچند اطلاعات بیشتری از آن در دست نداریم.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نسل جدید رایانه های مبتنی بر هوش مصنوعی HP معرفی شد

نظرات در مورد : درز اطلاعاتی از کروم بوک جدید HP

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *